Jak dzwignac iglice ?
Odpowiedz do tematu

marcincs
[Usunięty]
: Jak dźwignać iglicę ?
Witam!
Mam pytanko, czy można dźwignać iglice bez demontowania baku?? Czy można się do niej dostać i od której strony? Chodzi mi o ustawienie trochę bogatszej mieszanki.
Pozdrawiam

:
ściągniecie baku to 2 śrubki i 3 przewody
obejrzyj sobie filmik ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
dudek3300
[Usunięty]
:
To moze ja sie podłącze pod ten temat. Jak sie dostać do tej iglicy i jak ona wygląda? :)

Spajdi
[Usunięty]
:
Nie ma opcji bez demontażu baku ponieważ trzeba ściągnąć górne pokrywki gaźników i wyciągnąć sprężynę i "gumę" w której siedzi iglica, a następnie zawleczkę, która jest w danym rowku iglicy wysunąć i wsunąć w ten rowek, który nas interesuje czyli, żeby wzbogacić mieszankę podnosimy iglicę do góry czyli zapinkę dajemy o 1 rowek niżej np. 4 licząc od góry. Standardowo jest na środku czyli na 3 rowku.

Będę przez zimę znowu brał gaźniki na warsztat to porobię dokładne fotki bo mój GS'ik wolno schodzi z obrotów i na ciepłym lubi sobie wejść na obroty dlatego muszę dokładnie sprawdzić szczelność we wszystkich potencjalnych punktach nieszczelności w gaźniku, ale póki pogoda jest OK to jeżdżę więc nie rozbebeszam GS'a...

Pozdro ;)

:
Banalna sprawa, zdejmujesz bak (tak jak pisał Yarccom na filmiku wszystko widać), dwie śrubki z góry każdego gaźnika odkręcasz, zdejmujesz czarne wieczka, wyciągasz przepustnice iii masz iglice.

Mieszko
[Usunięty]
:
Spajdi napisał/a:

Będę przez zimę znowu brał gaźniki na warsztat to porobię dokładne fotki


Świetny pomysł zrób fotki opisz wszystko, na pewno to się przyda niejednemu, potem będzie można z tego zrobić jakiś artykuł i wrzucić na www.gs500.pl.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.