Ubezpieczenie gs-ski
Odpowiedz do tematu

:
A ja wciąż przy 60% zniżki płacę te 110 zł w PZU z NW :D

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
ajr
[Usunięty]
:
_ANIOŁ_ napisał/a:
A ja wciąż przy 60% zniżki płacę te 110 zł w PZU z NW :D


a możesz to rozbić na OC + NNW bo zważając, że mam więcej zniżki niż Ty to nie mogę zrozumieć skąd ta różnica, mam 90zł OC, 99zł NNW (15tyś)

Swoją drogą nigdy nie wiem czy to NNW musze mieć osobno na moto osobno na auto.

maR0
[Usunięty]
:
ajr napisał/a:


Swoją drogą nigdy nie wiem czy to NNW musze mieć osobno na moto osobno na auto.


To jest NNW dla kierowcy i pasażerów danego pojazdu, więc każdy pojazd musi mieć osobne ubezpieczenie ;)

ziomekw715
[Usunięty]
:
Ja jako świeżak zarejestrowałem moto na siebie ( 22 lata) i w warcie zapłaciłem 230zł. Poprzedni właściciel miał w pzu i płacił 160 ode mnie chcieli ponad 300 zł.

Patyczok
[Usunięty]
:
Ja mam GSa z '96 i w LINK4 za OC, NNW i assistance do 100 km (chyba) zapłaciłem 160 zł. Pakiet zniżek pełen, bo rejestracja na ojca ;)

edit. Pamiętajcie, że wpływ na wysokość OC ma miejsce rejestracji. Nie wiem jaki jest klucz, gdzie taniej, gdzie drożej ale porównywałem kiedyś OC na samochód zarejestrowany w moim rodzinnym mieście i w Poznaniu i różnica była znacząca.

:
21 Lat dałem 309 zł w PZU ( samo oc )

:
ja w tym roku dałem w link4 238 zł za pakiet:

- OC
- NNW
- Assistance Polska i Europa (jak zgubię kluczyki, złapię gumę w trasie, skończy mi się paliwo itp :) + ew. samochód zastępczy w przypadku awarii)

samo OC byłoby 88 zł.

:
Strasznie dużo płacicie. Ja mam prawko od roku (pomimo wieku, tak wyszło). Pierwszy pojazd posiadany przezeń GS z 2001. Za pierwsze ubezpieczenie zapłaciłem 109zł, za NNW na 10 tys 66zł. Nie mam pojęcia skąd u Was aż takie stawki. Wszystko machnięte w PZU.

:
Wy duzo placicie ?
Ja rok temu OC + NW 364 zl :zly:
W tym roku zapewne zaplace cos ponad 400....

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Ja ubezpieczalem w piątek i OC + nnw na 5 tys. Zapłaciłem 404 zł w PZU w sumie pewnie dlatego tyle ze nie mam żadnych zniżek ; ( byłem w innej ubezpieczalni to powiedziano mi ze jeśli chodzi o moto to PZU ma najtaniej.

:
:przestraszony: Strasznie dużo. Trochę ponad 300 zł płacę za OC i maksymalne NNW za samochód. W tym roku za SV'kę OC mam 104 zł + NNW pewnie koło 80zł

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Jak ostatnio ubezpieczałem motocykl to zrobiłem małe rozeznanie. Wcześniej miałem wszystko w PZU, ale jako, że co roku zamiast być taniej to było coraz drożej postanowiłem poszukać i zmienić ubezpieczyciela.

Pani z PZU powiedziała, że stawki się zwiększają... I niby, że mam co roku większe zniżki to i tak płacę więcej.

Wiadomo, koszt ubezpieczenia zależy od wielu czynników (wiek, płeć, długość posiadanego prawa jazdy, miejscowość i pewnie jeszcze kilka innych). Na chwilę obecną najtańszą opcją dla mnie jest Warta. Kosztuje kilkadziesiąt złotych mniej niż z PZU. Tyle tylko, że w PZU "Zielona Karta" jest za darmo, w Warcie trzeba zapłacić 20 zł za każdy miesiąc lub 100 zł za cały rok. Także, jeżeli nie planuje się jeździć do krajów nie honorujących naszego OC to Warta ma najniższą ofertę (w Warszawie).

:)

Aha, moje ubezpieczenie OC kosztuje teraz 156 zł.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
To ja koło 200pln aktualnie w PZU

żadnych NNW nie biore bo za ręke dali na piwo

Das Drone !!
:
Mi kiedyś w warcie powiedzieli o ile pamiętam 450 zł :O

Przeszedłem do Link4 i miałem za 220 zł OC + Assistance na europę. NNW może też - nie pamiętam.

Dodatkowo przy opłacaniu jednej polisy dostałem kupon do Tesco na 100 zł :D


Edit: sprawdziłem.
Składka 238,07 za rok. Obejmowała:

OC, NNW, Kluczyki Plus (jakbym zgubił :D ) Assistance Polska i Europa, Program pomocy z samochodem zastępczym i Assistance Opony.

:
W pzu to mi powiedzieli 450zł hehe ja mam w hdi oc+nnw 5000 za 279 zł prawko mam na b 24.08.2011 a na A2 19.08.2014 do tej pory nie miałem żadnego wypadku teraz mi przysłali że moge mieć to +bezpośrednia likwidacja szkód za 289zł na ubezpieczeniu mam napisane że nie ukonczyłem 25 lat i nie mam prawka dłużej niż 36 miesięcy co z automatu powoduje wysze opłaty

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.