Czy jest tu ktos z okolic Konina?
Odpowiedz do tematu

Kazik
[Usunięty]
: Czy jest tu ktos z okolic Konina?
Widze sporo gs-ow w okolicach Konina, a nikogo tu nie ma:/ Warto by sie gdzies spotkac i polatac troche:)

Kass1313
[Usunięty]
:
ja w sumie nie mam daleko do Konina, ale póki co to nawet 50km w jedną to dla mnie dużo po moich ostatnich przygodach :P

Kazik
[Usunięty]
:
a co sie stalo??? :orany:

Kass1313
[Usunięty]
:
http://www.nowawrzesnia.p...99cia&Itemid=53

Kazik
[Usunięty]
:
no to zycze szybkiego powrotu do zdrowia sądząc po foto :/

Kass1313
[Usunięty]
:
Minęły już 2 miesiące zostały tylko blizny, lecz bardziej bolą te w psychice. Teraz tylko małe trasy i z czasem będzie już ok ;)

Kazik
[Usunięty]
:
gratuluje podejścia do całej sprawy, oby tak dalej :)

Kass1313
[Usunięty]
:
:)

gluszek
[Usunięty]
:
ja mam do Konina 60km :) jakieś wspólne latanie jak najbardziej :)

Kazik
[Usunięty]
:
to ktoregos pieknego dnia trzeba cos zamotac :D

:
Ja mam trochę dalej do Konina ale pojeździłbym, prawko tam zdawałem :)

gluszek, a skąd dokładnie jesteś? Chyba byłeś w niedziele w Choceniu co?

Wybierać termin i dawać!

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
gluszek
[Usunięty]
:
lukasW124, dokładnie Choceń zaliczyłem ;) piątek, sobota i niedziela :) a w jaki sposób mnie poznałeś? :) Czyli jest już nas trzech z okolicy :P

:
gluszek, bardzo ładny GS! Ja bylem sobota, niedziela i dopiero w niedziele na stuncie zobaczylem twoje moto. Wczesniej obozowisko zwiedzilem pare razy i nie bylo tam pomarańczy. W nd może pol godziny czekalem az sie wyłoni własciciel ale sie nie doczekałem :P

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
gluszek
[Usunięty]
:
lukasW124, muszę Cię zaskoczyć bo to nie był mój GS tylko znajomego, co prawda identyczny jak mój ale to nie był ten :D a jego właściciel siedział obok na trawie przez cały czas :) ja byłem cały czas tam w pobliżu przy tej bramie wjazdowej. Na pokazach byłem autem bo po sobocie maszyna była taka brudna że szok :P dokładnie jestem z Izbicy Kujawskiej...

:
Hah :wstyd: To ładnie mnie zrobiłes, roznice jakie wczesniej zauwazylem to u Ciebie pojedyńczy chlapacz z tyłu, kolega ma z dokładką :-P Ja tez bylem przy bramie w nd, łaziłem w forumowej koszulce.

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.