15.08.2013 wolne
Odpowiedz do tematu

: 15.08.2013 wolne
15.08.2013 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, Święto Wojska Polskiego, imieniny Marii i Napoleona. 227 dzień w roku. Najważniejsze: dzień wolny od pracy.
To gdzie jedziemy? Co robimy ? :hyhy:

Schuobic
[Usunięty]
:
Zawsze można powtórzyć wypad do Bronisławowa (tym razem nie przez Piotrków). Możemy też pojechać na przykład na jakiś kompleks wypoczynkowy (baseny, spa itp.). Czwartek zrobimy obrady to może do czegoś konstruktywnego dojdziemy :D .

:
Jestem za. Upieke jakąś kure na żaglówke ;)

Schuobic
[Usunięty]
:
Jak sie postarać to już na miejscu da rade jakąś upolować.

:
to już będzie po 10. po matki boskiej pieniężnej ;) więc będzie można naostrzyć złotówki lub zgrać grupę z Mieszka I, Bolesława Chrobrego i paru innych koleżków ;)

:
Jak by wam się Święto WNMP przedłużyło to zawsze mozecie też wpaść 17 na zlot do Widawy :D
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13373 ;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Schuobic
[Usunięty]
:
Czwartek wolny od pracy więc proponuje wypad nad Sulejowskie do mnie na Łódkę (powtórka z rozrywki). Jest nie najgorsza plaża a jeżeli znajdą się chętni możemy wypłynąć i gdzieś na dziko na przykład zrobić grilla. Jeżeli nie chcecie wpaść na cały dzień możecie równie dobrze w ramach cotygodniowej trasy podjechać po nas i wszyscy razem wrócimy. Co wy na to?

:
Z chęcią bym wpadł, ale na parapetówkę idę w środę...

:
pojade wszędzie, tylko żeby w domu nie siedziec:d

:
Ja skrobę okno i montuję listwy :luka:

Schuobic
[Usunięty]
:
Niewiele nas. No nic zrobimy zdjęcia i będziecie żałować ;p

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.