Jednodniowy wypad !
Odpowiedz do tematu

: Jednodniowy wypad !
Kierunek oraz termin do ustalenia. Są chętni ? ;)

:
siema jak najbardziej jakies pomysły ?

:
moze najpierw zbierzmy ekipę, a resztę ustali się później. CO Ty na to ? ;)

:
Ja się zbieram powoli, może jak zrobię Gaźniki to się przelecę do Giżycka odwiedzić naszego ziomka z Forum. Bo tako to już śmigam wieczorami i zarywam laski w puszkach na mieście ale to sporadycznie :D Jak by nas się więcej zebrało to by można było do mnie na Grilla wpaść :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
Panowie, w Białymstoku są jakieś motocyklistki? :D

:
Prawie...;)

:
hehe. A Pani chętna na taki wypad?

:
Cześć witam, to też bym się pisał. biedrzyk, tak jak piszesz zbieramy na początek ekipę, propozycje terminu i trasę.

Katharina89
[Usunięty]
:
Możliewe, że i ja bym się wybrała na ten jednodniowy wypad:)

:
no to świetnie. Mi w zasadzie kierunek jest obojętny. Co do terminu, to najlepiej niedziela. Bo sobota pracująca, więc lepiej w niedzielę z rana wyruszyć !
Jak dla może to być zarówno wypad nad jezioro jak i nad morze ! Jestem otwarty na każdą propozycję !

Katharina89
[Usunięty]
:
Moja propozycja :
Wigierski Park Narodowy, a dokładnie można by zwiedzić Klasztor w Wigrach, a potem na plaże nad jezioro Wigry, np. w miejscowości Stary Folwark.

[ Dodano: Czw 18 Lip, 2013 ]
Stańczyki...

[ Dodano: Czw 18 Lip, 2013 ]
Stańczyki...

:
To może na początek ustalamy termin, proponuję niedziela 28 lipiec bo 21-07 to za krótki termin i pogoda ma się trochę spieprzyć. Prognoza na 28-07 - ma być do 30 °C przynajmniej w Białymstoku. Jeśli 28 niedziela pasuje to teraz czekamy na propozycję trasy, pierwsza już jest i mamy przewodniczkę po swoich terenach.

:
Aż musiałem się zalogować bo oczom nie wierzę że rejon podlaski ożył i nasze piękne Amazonki na Motocyklach się uaktywniły :D nie no cuda się zdarzają ale ja w je zbytnio nie wierzę a tu o proszę. :) Heh jak mnie do pracy nie wyciągną i żadnego zlecenia nie dostanę to się też stawię 28.07 na jakieś okrążenie. A co mi tam hehe. Ino cynka do loraka kopsnę bo pewnie o tym nie wie :P

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
Mi pasuje, jestem jak najbardziej za !

:
Drodzy Państwo, to jak ? Wszystkim pasuje termin?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.