Interkom
Odpowiedz do tematu

:
@Gamer - tak zaopatrzyliśmy się :D jak dla mnie cudo w porównaniu do T-com. Bateria długo wytrzymuje. Automatyczne zwiększanie głośności (ale nie każdemu to pasuje)
Napisałeś w treści model "btx2". Chodziło Ci zapewne o "BTX2 Pro S" - wersja bez "S" nie ma dwóch modułów Bluetooth zatem nie pozwala na podpięcie telefonu w trybie konferencji/interkomu.
Natomiast wersja S pozwala nawet słyszeć innym uczestnikom komunikaty głosowe z telefonu innego uczestnika konferencji - typu muzykę czy filmy czy komunikaty z nawigacji.
Z tym parowaniem to trzeba się bawić - wszystko zależy też od tego jak inne interkomy mają technologie. Przykładowo BTX2 Pro S nie sparujesz z innym interkomem w trybie "intercom" a sparujesz w trybie Telefonu jako po bluetooth/falach radiowych czy jak to się zwie. Ale... wiadomo nie z każdym. Trzeba się bawić i tyle.

@Bracie Łełka - stosując aplikacje prawdopodobnie dołożysz sobie 1-1.5s opóźnienia w rozmowach.

Z Rav łączyliśmy się przez GSM na dwa interkomy T-com i BTX2 Pro S - to już wtedy było opóźnienie a tu mowa jeszcze o połączeniu z aplikacją.

:
PanCaro napisał/a:
Napisałeś w treści model "btx2". Chodziło Ci zapewne o "BTX2 Pro S"

Ta wypowiedź zabrzmiała tak bym na forum audi nie umiał rozpoznać S line od podwójnego S line :D . Poza tym miałem z nim styczność przez chwile wiec i to tak sukces że coś zapamiętałem.

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
Kuzyn mój kupił niedawno Midlanda btx2 i jest zadowolony. Ja też się przymierzam, tylko trzeba będzie wyrzeźbić trochę piankę w kasu, bo nie jest przystosowany fabrycznie (hjc is17).

:
xalor napisał/a:
Kuzyn mój kupił niedawno Midlanda btx2 i jest zadowolony. Ja też się przymierzam, tylko trzeba będzie wyrzeźbić trochę piankę w kasu, bo nie jest przystosowany fabrycznie (hjc is17).


A to wersje S czy jak Psikutas bez S?? :troll2:

A jak to jest z dedykowanymi zestawami, bo widzę że do IS 17 sena posiada dedykowany model (10UPAD)

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
:
PanCaro napisał/a:

@Bracie Łełka - stosując aplikacje prawdopodobnie dołożysz sobie 1-1.5s opóźnienia w rozmowach.

Z Rav łączyliśmy się przez GSM na dwa interkomy T-com i BTX2 Pro S - to już wtedy było opóźnienie a tu mowa jeszcze o połączeniu z aplikacją.

Hmm, ale czemu wlasciwie? Przeciez apka steruje tylko glosnoscia BT, pracuje "obok", strumien danych nie idzie przez nia chyba? Zreszta, ja to do muzyki potrzebuje, ewentualne opóźnienie nie będzie przeszkadzac

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Gamer napisał/a:

A to wersje S czy jak Psikutas bez S?? :troll2:

A jak to jest z dedykowanymi zestawami, bo widzę że do IS 17 sena posiada dedykowany model (10UPAD)


Myślę o tańszej btx1 s pro single hifi, bardzo zgrabna nazwa, mam nadzieję, że nie pominąłem zadnego znaku :troll2:

Jest jakiś dedykowany, ale przeciez nie będę wiecznie jeździł w tym kasku, już i tak ma z 5 lat, a uniwersalny interkom sie przełoży bez problemu. A może wgl mi się nie spodoba jazda z interkomem, to uniwersalny latwiej odsprzedać.

:
xalor napisał/a:
A może w ogóle mi się nie spodoba jazda z interkomem, to uniwersalny łatwiej odsprzedać.


Wierzysz w to że Ci się nie spodoba, bo wątpię w to? Mi podczas krótkiej jazdy wokół komina szum wiatru nie przeszkadza, ale dłuższa jazda mnie już nudzi (ile można kłócić się z myślami :D

Czyli wnioskując po tym co napisaliście jak się interkom mieści w przedziale 500-1000 pln to powinien w miarę być zadowolony?

GS 500E' 06 => Hornet 600' 08 => NT 1100' 23
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.