Zmiana Zadupku
Odpowiedz do tematu

Games16
[Usunięty]
: Zmiana Zadupku
Wczoraj troche prześledziłem forum i zobaczylem fajnie zrobionego gs a mianowicie chodzi mi o tego.....

i czy ten zadupek nie jest czasem z R6? A moze z innego motor pasuje bez dużych zmian bo przy tym z r6 widze ze trzeba dużo pracy..?

:
Ten z fotki to praktycznie custom i na pierwszy rzut oka widać że rama była przerabiana.

Tuningu bez zmian raczej nie zrobisz.

:
Games16 napisał/a:
czy ten zadupek nie jest czasem z R6?

ten co wkleiłeś jest z SV

Games16
[Usunięty]
:
Faktycznie jest to z Sv.. Dużo trzeba zmieniac zakładając go?

:
w ch... ! sam taki mam, owiewki mi się malują a wypełnienie zadupka musisz sam wyklejać z żywicy poliestrowej bo nie dokupisz a potem tona szpachli i tarcie a prostego nie dasz bo o będzie porażka :)

GS 500 SF
Games16
[Usunięty]
:
tutaj jest z r6 i wyglada kosmicznie... Powiedzcie mi tylko co tak miej wiece trzeba zrobić zeby taki zadupek założyc?

:
Games16, zapytaj autora jak to zrobił http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=7458

i linki do zdjęć wklejaj w ten sposób bo po raz kolejny poprawiam

:
to nie z erłana ?

GS 500 SF
Games16
[Usunięty]
:
A jak by kupił taki stelaz i stary obciąć a wspawac ten to chyba by było łatwo zadupek zamontowac..? http://allegro.pl/stelaz-...3387681667.html

:
jeśli to aluminium to nie zespawasz ze stalą

GS 500 SF
Games16
[Usunięty]
:
To jest chyba napewno aluminium;(

[ Dodano: Pon 22 Lip, 2013 ]
Bo myslałem ze kupie gotowy stelaz wspawam w rame od Gs i kupie plastiki pod ten rocznik stelaze i juz to jest wtedy 100 razy prościej bo tak bez stelaza to ja nie wiem jak sie do tego zabrac;/

:
wierć dziury i tnij stelaż a w Tomaszowie jest taki pan co spawa aluminium i siedzi w tym już ponad 20 lat więc zna się na rzeczy

GS 500 SF
Games16
[Usunięty]
:
Tzn jak ciąc i i wiercić? W swoim czy w tym od r6?

:
swoją ramę tniesz na odległość taką jak chcesz mieć ogon i zostawiasz miejsce na łączenie obu metali, potem ewentualnie ten z r6 przecinasz tak aby spasowało pod te miejsce gdzie miałeś stary. montujesz owiewki i siedzenia oraz lampę i kierunki, rejestracje na wahacz żeby nie zasłaniało koła a wypełnienie kleisz z żywicy dajesz do malowania (proponuję nie czarny) i latasz :) ale jeśli utniesz za daleko to aku trzeba by dawać już gdzie indziej, moduł regulator przerywacz i cewka rozrusznika, wszyystko da rade poupychać może powstać też problem wielkiej dziury między nowym zadupkiem a ramą ja zastosowałem takie ciekawe wypełnienia

GS 500 SF
Razz
[Usunięty]
:
Chciałbym się podpiąć pod ten temat.

Mam GSa z 2004 roku, prawy zadupek ma urwane boczne mocowanie, no i jest pęknięty, potrzebuję go wymienić. Ale trochę boję się kupować na odległość, boję się że nie będzie pasować. Proszę o pomoc, czy ten zestaw będzie pasował?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.