Jednodniowy wypad !
Odpowiedz do tematu

:
Pogoda będzie, bo zamówiłem wcześniej. :hyhy: To w sumie mamy jak na razie 5 osób, mój kumpel niestety nie jedzie bo ma teraz ostrego grilla. Panowie i panie proponuję zabrać jakieś picie i prowiant na drogę, bo sklepy wiejskie będą zamknięte. Trasę to jeszcze na pewno zmienimy. Katharina89, mam navigację Yanosika, jak by co to się nie zgubimy. :oczami: . Tylko gdzie i jak się z Tobą spotkać, czy ktoś coś wie :?: To idę trochę moto do drogi przygotować, olej, łańcuch i takie tam pierdoły.

Katharina89
[Usunięty]
:
biedrzyk wie :P a co do prowiantu to jak zabraknie, w Suwałkach jest Tesco czynne całą dobę.

:
no mniej więcej wiem ;)) jak coś będziemy w kontakcie. No szczerze, to nie mogę się doczekać ;)

:

:
ooo. skąd masz? haha

:
Kto nie pojechał niech żałuje. ;)

:
http://www.forum.gs500.pl...=181872#181872,


Hehe kolejny wypadzik nam mazowieccy szykują :P Ciekawo czy się zbiorą by polecieć :) zobaczymy półki co śledzić nam zostaje ich zbiórkę.

Ja w tą niedzielę miałem rodzinny wyjazd do Pułtuska pod Warszawę nawinąłem Omegą 750 km więc nie mogłem się stawić ale jak tylko czas pozwoli to się spotkamy :) A półki co to muszę jakoś się zebrać i moto naprawić. Pękła mi linka sprzęgła, trza w garażu poszukać zapasowej kupionej u Seta i dokonać wymiany. :D Ale fajnie że coś tam się dzieje u was będę monitorował wasz epoczynania i na pewno niebawem się spotkamy. :hyhy:

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
maruder07, Wymiana linki sprzęgła, to bez przesady akurat w GS to 15 min roboty.
Byłem zdziwiony, że oni do tej Białowieży się nie zebrali. Jak są od nich chętni to niech jadą z nami na Litwę, a kolega z Zambrowa doprowadzi ich do Białegostoku. :D
U nas w grupie spokój cisza i wypoczynek, nie przekroczyliśmy Vmax 143 km (ale to było w Niemczech na auto-banie) <rotfl>
Zapraszamy wszystkich na wspólny wypad na Litwę z całego forum.
Z dalszych stron kraju pomożemy znaleźć jakiś nocleg (kemping) w Białymstoku.
Wyruszamy w sobotę o 7:00. :D
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13508

:
Nic dodać nic ująć Jurek ! Założę wieczorem temat w zakładce mazowieckie. Może ktoś dołączy ;)

:
Mazowieccy chcą nas nawiedzić w sobotę, co wy na to by ich do Michałowa ściągnąć i tu ugościć :P Pomożecie ?? :D

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
Katharina89
[Usunięty]
:
Większość będzie prawdopodobnie na Litwie :)

:
Zależy kiedy, impreza w Michałowie jest w nocy z 3-4 więc nikt nie będzie myślał o lataniu. :D

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
my na Litwę na 2 dni jedziemy.

[ Dodano: Czw 01 Sie, 2013 ]
z resztą jest o tym temat, coś kolega kiepsko czyta forum...

:
A tu relacja jednodniowego wypadu po Mazurach. :oczami:
https://plus.google.com/u/0/photos/115044835842485488589/albums/5908546769587123905

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.