Jednodniowy wypad !
Odpowiedz do tematu

Katharina89
[Usunięty]
:
Jakaś dziwna cisza znów się pojawiła.

:
Ja tak jak pisałem pogoda zamówiona, oczywiście się piszę, może jeszcze poza forum mój kumpel się zabierze, też na Suzuki tylko na GSX600. Proponuję zbiórkę w Białymstoku na stacji Shell, wylot do Augustowa. Po drodze zabierzemy koleżankę z Augustowa. Godzina wyjazdu do uzgodnienia, trasa też. Proponuję Stańczyki, Stary Folwark no i plaża. Czekamy na chętnych i potwierdzenia wyjazdu, może koledzy i koleżanki z warmińsko-mazurskiego do nas dołączą. Zapraszamy.

:
Dobra, mi pasuje. Godzinę ustalimy. Napiszę na forum w regionie warminsko mazurskim, że coś takiego organizujemy. Może się dołączą ;)

:
Heh śmignąłbym się z Wami, ale najbliższy weekend jadę trochę "pograć" do Piaseczna...
może inną razą. Udanej wycieczki ;)

:
Wszelkie zmiany miło widziane.
https://www.google.pl/map...&z=9&dg=feature

:
348 km + ok 150 - 500 km w moim przypadku. Sporo :D To jak coś to o której wyjazd?

:
siemka
Sorki ze nie pisałem ale bylem lekko zalatany. Pisze się na wszystko :) Piękna traska się szykuje, aż się ciesze :D Jak coś to ja już będę monitorować temat i się stawie w wyznaczonym terminie zwarty i gotowy :rotfl:

:
Tak jak pisałem pogodę zamówiłem już wcześniej :) , wiec szkoda dnia. Proponuję wyjazd z Białego o 7, a o 8 jesteśmy w Augustowie. Jeśli biedrzyk jest tobie za wcześnie to możemy przesunąć. Teraz tylko wypadało by zebrać większą ekipę.
To czekamy na potwierdzenia chętnych w wycieczce krajoznawczo-zapoznawczo. :D

:
dobra, mi odpowiada. Oby pogoda dopisała ;) Czekamy na potwierdzenie, ze strony innych !

:
ok to i ja potwierdzam stawiam się punkt 7 stacja shell na wylocie na augustów. A w tym całym rozrachunku może ktoś uwzględnia pobyt nad jeziorem ? Bo być w okolicy jezior i się nie pluskać to troszkę :kwasny:

:
Szymonekz, jest uwzględniony pobyt nad jeziorem, " Proponuję Stańczyki, Stary Folwark no i plaża." Tylko czy lokalna przewodniczkaKatharina89, pojedzie z nami, bo ona na pewno najlepsze plaże w tamtych okolicach zna najlepiej. Czekamy na potwierdzenia wyjazdu również od Moni i innych. <papa2>

:
z tego, co mi wiadomo to jedzie. Z tym, że dołączy do nas w Nowince. Mowa o Katharinie ;))

:
Będę :)

Katharina89
[Usunięty]
:
Pojadę:) tylko nie bierzcie mnie za lokalną przwodniczkę, okolic Stańczyk nie znam :)

[ Dodano: Sob 27 Lip, 2013 ]
proponuje, gdy będziemy wracać ze Stańczyk zachaczyć o Góre Cisowa leżącą na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, koło wsi Gulbieniszki.

:
oby pogoda dopisała ;) w sumie zapowiada się dobrze, ale nad jeziorem to wiadomo, jak jest. Raz burza, raz słońce ;P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.