dolnoslaskie
Odpowiedz do tematu

:
Jak zwykle pracuje w sobote, ale nd wolna. Najpierw odbierz, a później pogadamy :P

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Andrew
[Usunięty]
:
No odebralem :]
Wiec mozemy sie ustawic.

Tylko chyba bede musial do nich podjechac, bo jak sie nagrzeje to nie chce z obrotow schodzic... 3tys, pozniej 2tys, i dopiero 1200, albo zgasnie. Ktos to juz chyba opisal na forum...

Bujacz
[Usunięty]
:
no ja niestety zalogowalem sie i przeczytalem o tym spocie o 21 wiec bylo juz za pozno a podjechal bym... no ja tez mam cos pokrecone z tymi obrotami i nie moge dojsc do ladu Andrew a do jakiego serwisu oddajesz motor ?
a moze macie jakis taki tani i solidny serwis do polecenia ? ;>

Andrew
[Usunięty]
:
No ja oddalem do JM 100% motocykle, na Mickiewicza. narazie trudno mi powiedziec czy sa solidni, a czy tani to sprawa przedstawia sie nastepujaco:

gazniki (czyszcz.+synchro) 160zl,
zawory regulacja 80 + 2 plytki po 30
wymiana uszczelniaczy na przednich lagach 110 + olej 30 i uszczelniacze 30.

Za zalosc + wywazenie kola dalem 500zl.

Majic cos mi mowil ze niedziele ma wolna, wiec moze tak wstepnie nd wieczor jakis maly zlocik? :hyhy:

:
Niedziela -> 19.oo -> plac solny
Planowane 1,5-2 godzin jazdy :P
Obecność będzie sprawdzana :D

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Andrew
[Usunięty]
:
No ja sie stawie na bank! :D
Byle tylko pogoda dopisala...

retro303
[Usunięty]
:
Cześć witam panowie, ja nie dam rady niestety przyjechac dzis bo od 20-stej zaczynam prace...;( Co do 100%JM motocykle to nie polecam osobiscie tego nikomu. Amatorscy serwisanci, wszystko nie tak. Mieli mi wymienic tylko zestaw napedowy i olej- nic nie dokrecone, stopka do biegów zaraz spadla a co najlepsze wypieprzyli mi ten sworzenw silniku, jakos dalem sobie z tym rade. Sprzeglo sie slizgalo niewiadomo czemu, olej zostal wymieniony ale filt oczywiscie nie jak mi powiedzieli w innym serwisie. Nie dokrecone naciagi lancucha. Wulgarne chamu gdy im zwrocilem uwage na lipe jaka odwalili...

Andrew
[Usunięty]
:
uuuu.... nieladnie. :zly:

No ja sie teraz scieram z nimi bo mi gaznik robili i gs chodzi jak pralka....
z obrotow nie schodzi, nieraz zgasnie, przerywa. Bede dalej walczyl...

A jesli chodzi o jazde to moze i lepiej ze nie dales rady...
Bylo nieciekawie, burza z piorunami, troche nas zlalo z Majiciem, hehe

salsafreak
[Usunięty]
:
pisałem że JM100% z mickiewicza to syfff... :zdegustowany:
mam kolege w hondzie na ul.rakowej więc polecam :)
ja jutro odbieram swoją suzi więc może na ten weekend się odezwe i wpadne na rynek ale jeszcze zobaczymy
jutro lub środa załatwie oc i przegląd i jak moto będzie chodzić - chyba kranik jest zapchany, chociaż w serwisie normalnie palił - wole sam to zrobić bo troche to potrwa a w serwisie biorą za godzine pracy 96 zł ... :dontgetit:
... w końcu może będzie mi dane zrobić pierwsze kilometry :D

trzymajta się i do zobaczenia :)

:
Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
metalbeast
[Usunięty]
:
chłopaki, ale wam zazdroszcze ;| jestem z Głogowa (100km od Wro) i w sumie nie ma tu nikogo z kim mógłbym polatać... dopiero zacyznam więc jazda spokojna a i promień rozrzutu nie daleki - wiecie jak to jest kiedy zaczynacie.

A może ktoś jest z okolicy Głogowa???

Andrew
[Usunięty]
:
metalbeast, u nas niby jest troche wiary z Wrocka, ale cos kiepsko z frekwencja na zlocikach...

Jak sie troche rozkrecisz, to wiesz, 100 km to nie jest drugi koniec Polski, wiec zapraszamy! Moze w ktory weekend polatamy razem :hyhy:
Przy okazji Wrocek zwiedzisz ;-)

metalbeast
[Usunięty]
:
Andrew napisał/a:
Jak sie troche rozkrecisz, to wiesz, 100 km to nie jest drugi koniec Polski, wiec zapraszamy! Moze w ktory weekend polatamy razem :hyhy:
Przy okazji Wrocek zwiedzisz ;-)


no tak, ale muszę się wjezdzić. Ostatnio traska 50km mnie prawie wykończyła :zdziwko:
więc pewnei w tym sezonie nie bede się zapuszczał zbyt daleko. Szkoda tylko że nie mam tu z kim na miejscu pojezdzic - podpatrzyłbym może cos ;)

Bujacz
[Usunięty]
:
no ja w ten week niestety nie moglem polecialem na caly weekend nad jeziorko za zielona gore moze dzisiaj wieczorem gdzies w miescie ?;> reflektuje ktos ?;>

salsafreak
[Usunięty]
:
kiedyś mieszkałem troche w głogowie :)
na razie zaczynam jazde ... właściwie dzisiaj dopiero troche na terenie firmy się pokręciłem... jutro OC odbiore to zaczne ćwiczyć bardziej konkretnie :D
jak się wjeżdze to wybiore się do mamuśki to się zgadamy na weekend - mieszkałem na Piastowie II
...wypadałoby się też pokazać na rynku we wrocku ale na razie praktice praktice praktice :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.