lodzkie
Odpowiedz do tematu

: łódzkie
Zapraszamy do pisania ! :)

83matys
[Usunięty]
:
WItam, nie mam jeszcze prawka ale mam nadzieje, ze w czerwcu uda mi sie te braki zamknac. W kazdym razie chetnie nawiaze kontakt z wlascicielami GSow z Lodzi :)

matsujama
[Usunięty]
:
83matys napisał/a:
WItam, nie mam jeszcze prawka ale mam nadzieje, ze w czerwcu uda mi sie te braki zamknac. W kazdym razie chetnie nawiaze kontakt z wlascicielami GSow z Lodzi :)

No to jest nas dwoch w podobnej sytuacji heheh :)
Ale Lodz bedzie mocniejsza mam nadzieje :rotfl:

Sanchos
[Usunięty]
:
No jak pisałem jest nas coraz więcej a robi się cieplutko tak więc warto pomyśleć o jakimś spontan spiku :rotfl: znaczy spotkaniu ;)

jankees
[Usunięty]
:
czemu nie jestem za mozna nawet wybrać jakis dzionek i co tydzień o ustalonej godzinie sie spotykac na takim spociku, co wy na to???.

Sanchos
[Usunięty]
:
no może co tydzień bym się nie urwał ( żona dziecko żona praca i jeszcze żona :D ) ale 1 dwa 2 w miesiącu napewno

Tylko gdzie otwarty jestem na propozycję a Łodzi dobrz nie znam więc nic nie zaproponuje ( tylko pracuje w tym "pięknym" mieście )

jankees
[Usunięty]
:
No to zalezy gdzie kto mieszka , żeby było kazdemu mniej więcej równo do dojechania.A i 1albo 2 razy w m-cu powinno wystarczyć. ;)

Sanchos
[Usunięty]
:
jak dla mnie to ja z łasku będe dojrzdżał tak więc
ale byle nie na brzezińskiej lub w łagiewnikach a będzie ok :D

matsujama
[Usunięty]
:
Mnie tam z Widzewa wszedzie blisko tylko musze na rejestracje moto zaczekac i potem jazda :) Mysle ze do konca przyszlego tygodnia bede juz mial pozamiatane no i pogoda bedzie :)

83matys
[Usunięty]
:
Ja dzis zarejestrowalem moto i oplacilem podatek. Teraz jeszcze prawko...
Mysle ze spotkania 1-2 w miesiacu to maks. Jak bedzie czesciej to moze sie "przejesc".

Sanchos, ja kupilem swojego GSa w Łasku w sobotę. Spotykaliście sie tam jakos lokalnie? Może znasz jakieś ciekawe fakty z życia mojego motocykla ? ;)

Sanchos
[Usunięty]
:
hmm a od kogo kupiłeś ( może coś powiem ) bo ja, żeby był śmiesznie, swoje kupiłem w czerwcu tamtego roku w Łodzi od przyszłego konowała a prawko mam od października tak więc niebardzo lokalny rynek jeszcze zanm ale pracuje nad tym ;)

83matys
[Usunięty]
:
Poszlo na pw

jankees
[Usunięty]
:
No co tam łodzianie nie udzielacie sie nic,wiem ze jest sliczna pogoda i sam zadko zagladam tutaj no ale zagladam ;)

milowski
[Usunięty]
:
Jak tylko będę miał oponę, bo złapałem kapcia to bardzo chętnie się gdzieś spotkam :)

matsujama
[Usunięty]
:
Ja jezdze ale bez prawka narazie, egzamin 17, z tym ze wiekszym problemem ze przez straj poczty mam tylko lewe lusterko a oba nowe leza sobie w urzedzie pocztowym :zly:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.