lodzkie
Odpowiedz do tematu

jankees
[Usunięty]
:
Fajna droga jest lecąc z łodzi przez alexandrów ,lutomiersk i potem na sieradz.

milowski
[Usunięty]
:
Niedługo sprawdzę, dzięki :)

Pablos
[Usunięty]
:
Witam nawiązując do poprzednich tematów możesz byśmy zorganizowali mały spocik na okręg łódzki w miesiącu lipcu najlepiej w jakiś weekend, co wy na to??

matsujama
[Usunięty]
:
Hmm moze cos by sie tam udalo :) jestem za

Sanchos
[Usunięty]
:
także za

Pablos
[Usunięty]
:
Trzeba tylko ustalić jakiś termin i miejscówke

jankees
[Usunięty]
:
Też jestem za tyle tylko że 12 juz mnie nie ma :hyhy:

Pablos
[Usunięty]
:
Macie jakieś propozycje co do miejsca i kiedy??

83matys
[Usunięty]
:
Za tydzien -piatek/sobota jest moto weteran bazar na Starcie. Emocje i apetyt na jazde wzrosnie :hyhy: Proponuje 2 opcje: sobota wieczorem, ale to dzien kiedy sie lazi na imprezy i towarzystwo moze sie wykruszyc, albo niedziela kolo 11-12 zeby odespac ewentualna bibe, a kawalek dnia jeszcze zostal do jazdy. Co wy na to?

jankees
[Usunięty]
:
No ja nawet bym był za ta niedzielą ;)

matsujama
[Usunięty]
:
Hmm no to zaczynaja sie schody hehe mnie pasuje sobota bo w niedziele pewnie bede pracowal :zly:

83matys
[Usunięty]
:
A do ktorej pracujesz w niedziele? Ja na 8 rano oddaje w sobote oddaje moto do profi na wlokniarzy. Zrobili mi regulacje i wymianki plynow. Motocykl chodzil super, ale cos mi sie w sobote posypalo. Odstawie im moto na 8 w sobote i pojde na Start na moto bazar. Mam nadzieje, ze zrobia sprzet tego samego dnia. Jezeli sie uda to w sobote wieczorem badz w niedziele chetnie sie spotkam. Jak reszta? Ktos oprocz Kolegów, ktorzy sie okreslili ma ochote sie ustawic w weekend?

Pablos
[Usunięty]
:
Mi niedziela pasuje

Sanchos
[Usunięty]
:
No to normalnie mam problemik
Powinienem być w niedzielę chyba że zamocno w sobotę zabaluje ( 10-lecie matury ) no to wtedy moto to tylko tykam aby umyć :D

matsujama
[Usunięty]
:
Ja pracuje w trybie dziwnym popoludniowym jakos od 13-20 albo 16 -22.30 :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.