malopolskie
Odpowiedz do tematu

: małopolskie
Zapraszamy do pisania !

:
Witam i zapraszam do dołączenia się do grupy KRAKÓW! Z wolnym czasem u mnie strasznie kiepsko, ale postaram się zrobić wszystko abyśmy się wkrótce osobiście poznali.

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Witam. Ja mam sporo wolnego czasu, więc jeżeli ma ktoś ochotę pośmigac to jestem jak najbardziej chętny :) Jestem otwarty na wszelkie propozycje :) Pozdrawiam!!

hell
[Usunięty]
:
jest ktos dzisiaj chetny na smiganie? :)

nordtrans
[Usunięty]
:
Ja jestem spod Krakowa, śmigam z mati.ewo :D Wiec jak cos to razem sie dolaczamy :)

:
Jak ktoś ma jutro ochotę na wycieczkę dookoła Tatr, to zapraszam na 8:45 na BP Mateczny. Przelotowa około - 140km/h, wyjazd około 9tej.

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Jest może ktoś chętny dzisiaj, aby polatac?

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Jak widzę chętnych brak :( Jeżeli ktoś jednak zmieniłby zdanie, mój nr. tel.: 600-438-512.

:
Hej Mati! Byłem w Krynicy. Właśnie wróciłem.

MATI.Evo
[Usunięty]
:
To ja tylko byłem w Kryspinowie z Nordtransem. Posiedzieliśmy troche nad zalewem i zmyliśmy się do domu. Dzisiaj będziemy chcieli jechac nad Sosinę i pewnie znów tylko we dwóch..

:
A ja zasuwałem w pracy cały dzień :kwasny:

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Jak wracaliśmy z Jaworzna, przejeżdżając przez Ojców, byliśmy pewni, że mijaliśmy się z Tobą, Leon. Zawróciliśmy i goniliśmy tego GS 500 F, ale jak się okazało to nie Ty. Zauważyłem to po innym stroju. A szkoda..

:
Mnie byście nie dogonili :hyhy: :hyhy: :hyhy:

PS - Ale pamiętam o Was. Spotkamy się wkrótce :)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Ktoś chętny na latanie dzisiaj?

:
Tak - o 21:00z BP Mateczny startuje Nocne Latanie. Skład osobowy nieznany, Cel wycieczki - nieznany, Przelotowa - nieznana, Przewidywana godzina powrotu - późno :D

Czyli wszystko w normie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.