slaskie
Odpowiedz do tematu

dembis
[Usunięty]
:
Jutro pewna grupa leci na górę św Anny, ktoś ze sląskich forumowiczów prócz Korala którego chyba widziałem na FŚM widziałem sie jeszcze wybiera?
Bobex wyrobisz się na jutro?

Bea
[Usunięty]
:
Beata melduje się na orlenie w Pyskowicach i dalej z grupą na Górę św. Anny :)Jak ktoś mnie zobaczy to proszę o jakiś "znak" :) Po urlopie trzeba "nabić" trochę kilometrów :)

dembis
[Usunięty]
:
dembis melduje sie na zbiórce przy magazynach ( halach ) przy zjeździe A4 na Chudów :) Wiec moze spotkamy sie na miejscu :)

[ Dodano: Nie 05 Sie, 2012 ]
Prócz mnie i Korala zlokalizowałem kilka GSów na opolskich blachach i jedną ST czarno szary jechal z ekipa z bielska ktoś od Nas?
Bea miło było w końcu poznać ale mam nadzieje że nastepnym razem pogadamy w innych warunkach niz postój na czerwonym świetle :)

miziel
[Usunięty]
:
http://www.arena-gliwice....-wrzesnia-2012-

Kto będzie?:)

siemadis
[Usunięty]
:
Leci ktoś dziś jeszcze na Chudów?

Wicu
[Usunięty]
:
siemano,

ja się chyba przejadę, kolo 1730 pewnie będę jechał

diter
[Usunięty]
:
Ja tez bede

Bobex
[Usunięty]
:
Ja planuję się zjawić około 19 :)

banan
[Usunięty]
:
Chłopaki (i dziewczyny :) ), a może wpadniecie do Krakowa jutro na taki event:
http://motoradio.com.pl/2...ill-w-krakowie/
impreza jest cykliczna więc jak nie jutro to kiedyś tam w przyszłości. Warto się wybrać bo można potrenować różne manewry pod okiem dobrych instruktorów, zjeść coś z grilla i pooglądać dobry stunt.

Bobex
[Usunięty]
:
Możliwe, że do Krakowa będę się wybierał teraz w ten weekend, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to, że będzie to sobota aniżeli piątek :p

banan
[Usunięty]
:
gdyby jednak miało Ci się coś zmienić - daj znać :]

Japon189
[Usunięty]
:
Byłem dzisiaj w Chudowie gdzieś koło 18.30 ale gs-a nie spotkałem albo źle patrzałem.

Bobex
[Usunięty]
:
Ja byłem jakoś od 17.30 do 19, ale też ni widu, ni słychu znajomych twarzy ;)

:
Wybiera się ktoś na Oldtimerbazar 23 września w Katowicach?
Będzie tam Ewa Pieniakowska pierwsza polska stunterka.
Ciekawe czy będzie równie dobra co Pasierbek :hyhy:

Bea
[Usunięty]
:
Zakupy, ciuchy i ....motocykle to najlepsi przyjaciele kobiety:) Ja jadę na 100%. Od pogody tylko zależy czym.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.