Klub na motostat.pl
Odpowiedz do tematu

: Klub na motostat.pl
Jak widać na forum część z nas używa w swoich podpisach statystyk z serwisu motostat.pl. Stwierdziłem, że warto i tam zaznaczyć naszą obecność i dodać nasze forum jako klub. Dodatkowo będziemy mieć średnie spalanie i ilość km wszystkich użytkowników razem.

Od strony graficznej lepiej mi idzie więc przygotowałem dwa loga w wymaganych rozmiarach.




Proponowana nazwa: Forum GS500

Brakuje jedynie lekkiego pióra żeby zrobić ładny opis naszej społeczności. Nie chciałem na siłę wymyślać czegoś co potem będzie nas reprezentować w szerszym gronie zmotoryzowanych.

Stąd też moja prośba do artystów słowa z naszego forum o napisanie krótkiej i ciekawej notatki/prezentacji - o nas :)


Jak tylko pojawi się coś godnego uwagi i zostanie pozytywnie oceniona całość przez administrację forum to wyślę zgłoszenie (lub zrobi to jeden z Administratorów).

demot
[Usunięty]
:
Pomysł dobry myślę :D

:
Jestem za, bardzo fajny pomysł :D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
kepa4
[Usunięty]
:
Ciekawy pomysł. Oby doszedł do skutku ;)

miziel
[Usunięty]
:
Jak najbardziej ZA :) Czekam na info o otwarciu ;)

:
Rozumiem, że żadna z powyższych osób nie ma ukrytego albo znanego sobie talentu do pisania fajnych tekstów?

:
Sezon przez niektórych już rozpoczęty, u innych trwają intensywne prace nad maszynami.. A nasz opis wciąż nie istnieje.. A tak to już by można liczyć wspólne litry spalonego paliwa..
Apeluję o przebudzenie się zdolnych użytkowników forum :)

affectpct
[Usunięty]
:
Może coś takiego:
"Zapraszamy do naszego klubu, w którym nie tylko liczą się suche kilometry. To tutaj znajdziesz pomocną dłoń i wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące Twojej maszyny. To forum łączące ludzi z oktanową krwią i maszyny z duszą. Zapraszamy."

??

demot
[Usunięty]
:
Ty to masz gadane :D

:
affectpct rozpoczął wreszcie temat.. Ładnie, ładnie.. :)

:
No to ja już się tam zarejestrowałem i czekam na możliwość dodania klubu :)
A jakie spalanie mi wyszło... ;)


GS500 K4 i DL650 AL0
:
i jak z tym klubem bo nie wiem jak go znaleźć :)

:
Prawdopodobnie portal umarł.. Istnieje utrzymywany na serwerze, ale nie istnieje żaden kontakt z administracją.. Ani przez formularz kontaktowy, ani przez bezpośredniego maila.. Niestety.. :(

miziel
[Usunięty]
:
na fb dzialaja normalnie ;p wyslij maila i czekaj :)

:
Jednego wysłałem miesiąc temu ponad, drugiego z tydzień.. I czekam..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.