Latanie 2013
Odpowiedz do tematu

bonk
[Usunięty]
: Latanie 2013
Czołem!

Pora, aby taki temat w końcu powstał :)

Generalnie nadchodzi weekend majowy (za miesiąc) i istnieje cień szansy, że nie będzie już śniegu... :zdegustowany: Jako, że wypada on w tym roku wyjątkowo syto (pięć dni wolnego; 01-05.05.2013) mamy spore pole do popisu. Myślę, że warto by było rozkminić jakiś jeden dzionek na wspólny wypad gdzieś. Będzie dobra okazja, żeby obudzić maszyny po śnie zimowym :) Myślę, że 300km to taki maks jaki jest sens zrobić, żeby się nie zmęczyć itd. Oczywiście w grę wchodzi jazda na pełnym lajcie- jedziemy gdzieś, obiadek, pogaduchy i takie inne a potem powrót.

Macie jakieś propozycje gdzie możemy pojechać? Fajnie jakby na miejscu było coś do oglądania - Sandomierz?

Wrzucajcie propozycje, zaplanujmy sobie coś ciekawego :)

Pozdrawiam serdecznie!
Maciej

:
No ja bym bardzo chętnie udał się w to miejsce:

Zamek Liw

Wyjdzie ociupinkę więcej niż 300 km, ale myślę, że warto :) Sandomierz też jest ok, ale chyba jest z lekka oklepany.

Ja jeszcze rozważałem wypad do Skorzęcina, ale raczej odpuszczę.

bonk
[Usunięty]
:
Ten zamek wydaje się być super fajną opcją - wchodzę w to w ciemno ;)

artur76
[Usunięty]
:
w czerwcu jest zlot na terenie tego zamku
http://www.gryf.riders.pl...r=1&id=9&idp=40
moze wtedy jest sie lepiej wybrać

bonk
[Usunięty]
:
Taki zlot to trochę inny poziom rozrywki :P

:
Wygląda spoko ale może zaproponowałbym jeszcze nasze pojezierze np. jeziorko Zagłębocze lub Białka? to będzie mój dziewiczy wypad więc wolałbym krótką trasę :)

:
Nie przejmuj się marcin, tempo dostosuje się ;) Abyś trochę polatał wcześniej, aby Ci ręce nie drętwiały i nie bolały i będzie ok. Kasiek z nami latała w tamtym sezonie a też wielkiego stażu nie miała. Więc więcej optymizmu :)
Ja jestem otwarty na wszelakie propozycje ;D
I jeśli zdrowie, czas, dopisze to się zjawie na pewno !! :)

:
Ja Sandomierz zaliczyłam ostatnio samochodem, w sumie bez szału a w jezdni czasem "fajne" wyrwy jak pamiętam.

Ja też się boję dystansu. No i dla mnie zależy kiedy byłby wyjazd - 2 i 3 mam prawdopodobnie "służbowy" wyjazd na Węgry, ciapągiem :kwasny:

bonk
[Usunięty]
:
Jeśli chodzi o dystans to się nie spinajcie, ja mam o wiele mniejszy staż od Kaśki, a jakoś nie umarłem robiąc sam takie trasy :P Więc bez paniki ;)

A tempo dostosujemy :hyhy: (zobaczymy jak Betty ciągnie na prostej, hłe hłe hłe)

:
spoko jadę i tak niezależnie gdzie ustalimy :p może zrobimy jakieś głosowanie hm? wytypujmy 3 opcje i ta ktora zbierze najwięcej głosów to jedziemy?

bonk
[Usunięty]
:
No tak, spoko, tylko nadal nie mamy opcji wymyślonych :P

Hitman
[Usunięty]
:
Jeżeli zdążę poskładać maszynę to też chętnie się wybiorę. Będzie dobra okazja żeby wszystkich poznać :)

:
Jak mnie nigdzie nie wywieje w długi weekend, to oczywiście jadę z Wami niezależnie od opcji kierunkowej. :)
Ten zamek to całkiem niezły pomysł. Ewentualnie z bliższych miejsc proponowałabym Okuninkę (Jez. Białe).

:
Białe, jak dla mnie to nic ciekawego. Hmmm ale mówię tak zapewne bo mam blisko i jest to dla mnie oklepane miejsce :D Ale zawsze możemy dodać to do listy ;) Po za tym mam tam blisko :D

:
Białe to bardziej tak pojechać, zobaczyć i wrócić.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.