Latanie 2013
Odpowiedz do tematu

:
Ja dziś przyprowadziłam Suzi. 19go będę wiedzieć co i jak u mnie z kasą to wtedy potwierdzę na 100% czy się z Wami załapię na przejażdżkę :)

:
Spoko to ile nas tak mniej więcej jedzie :) ?

:
Ja potwierdzam , będę i mam nadzieje ,że reszta tez:)

:
Ja to zależy już bardziej od Suzi - jeśli coś trzeba będzie robić to nie wiem czy wyrobią ze zrobieniem i z drugiej strony czy ja kasowo udźwignę ;)

:
Pogoda sztosik więc miejmy nadzieję że nic w tej kwestji się nie zmieni :)

:
Coś mi się zdaje, że do Was dołączę. :)

:
kasiek66, Podoba mi się to !! :)

:
Kurde ja to niewiem czy na bank będę bo jeszcze nie mam części.. ;/ Mam nadzieję że do soboty dostane graty i zobaczymy się ;)

:
Ogłoszenia parafialne:


Zbiórka w sobotę o godzinie 12:00 pod Moto GP przy ul. Nałęczowskiej 73


Poldek trzymam kciuki ze dziś dojdą te części i poskładasz Suzę na czas:) a Jak nie to za tydzień powtórka:D
Dla jasności prosiłbym o potwierdzenie swojej obecności do piątku wieczorem :)

Plan jazdy

Ostatnio zmieniony przez marcinlbn18 Czw 18 Kwi, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Za tydzień to ja nie mogę bo idę na wesele.... ;D Myślę że się zobaczymy :) Pozdro ;)

Hitman
[Usunięty]
:
Jak zdąże sprzęt poskładać i nie befxiecie mieć nic przeciwko to też sie pojawię :)

:
No to składaj składaj a nie na forum siedzisz :P

:
Hitman napisał/a:
Jak zdąże sprzęt poskładać i nie befxiecie mieć nic przeciwko to też sie pojawię :)


Im nas więcej tym lepiej:)

:
Brechta dopiero zauważyłem że wszyscy jesteśmy prawie z jednego rocznika :D

Hitman
[Usunięty]
:
poldek171 napisał/a:
No to składaj składaj a nie na forum siedzisz :P


No właśnie dawno by był złożony gdyby nie to że motorek w Lublinie a ja w stolicy. Jak w piątek przyjadę wieczorem to będzie wyścig z czasem żeby go poskręcać :D Oby tylko pogoda dopisała bo widziałem że prognozy nie są zbyt ciekawe

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.