Bagaznik do GSa
Odpowiedz do tematu

: Bagażnik do GSa
Witam.
Może pytanie będzie z rodzaju banalnych ale .....
Na Aledrogo zakupiłem bagażnik do GS'a.
No i teraz mam problema. W żaden sposób nie potrafię dopasować go do mojego sprzęta.

Bagażnik wygląda jak na załączonym obrazku. Może ktoś orientuje się czy jest to bagażnik do GS 500 i w jaki sposób go zamontować.
A może ktoś ma taki zamontowany - w takim wypadku zdjęcia mile widziane zdjęcia.

:
moze masz do nowszego modelu

ja np swój kupiłem do tego przed liftem i tez musiałem sie natrudzić by spasowac ;)

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
wrzuć jakieś foty , żebym mógł pooglądać jak się to trzyma ......
dzięki

:
tak to wygladało po zakupie





udało sie jednak przypasować i teraz śmiga pieknie
zawsze mozna sie szarpnąc o coś takiego
http://moto.allegro.pl/it...kufer_givi.html
kufer to nie sakwa czy rolka jednak

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Dzięki za zdjęcia. Troszkę inaczej to wygląda niż u mnie.
Co do linki którą podałeś na Aledrogo - Licytowałem już kiedyś ten bagażnik. Ten gość kupił go za 104 zł. (wiem bo brałem w tej licytacji udział). Trochę byłem wtedy zły że mi się nie udało - a teraz ..... cóż , na mnie nie zarobi :) .

Tu linka do wcześniejszej aukcji :)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Jak chcecie to kuzyn ma do sprzedania kufer do GS'a, tego przed liftem. Jak ktoś będzie zainteresowany to to jest jego nr gg: 2617765. Ew. mogę zrobic zdjęcia i wrzucic je na forum.

:
Kufer fajna rzecz - tylko ja tego bagażnika nie potrafię zamontować.
Dzisiaj znowu poległem. Rozebrałem cały tył i za Chiny nie potrafię go umiejscowić. Coś mi sie wydaje że jest on do innych osłon tylnych niż są u mnie.
Jak już mi prawie pasuje , to plastiki nie wchodzą.
....

Meteorczyk
[Usunięty]
:



W telefonie znalazłem tylko takie zdjęcia swojej eFki z tym bagażnikeim, niewiele widać, ale może Ty się dopatrzysz jakiegoś istotnego szczegółu :)

:
fajne stelaże jakie to ??

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Meteorczyk
[Usunięty]
:
Robi je prywatny przedsiębiorca. Ma stelaże do wszystkich motocykli, a jeśli nie ma to przyprowadzasz mu moto na jeden dzień i masz zrobione. Cena była okolo 150pln 1,5 roku temu. Nie pamietam tylko skąd ta firma była. Ja kupiłem ten stelaż od niego na Moto Weteran Bazar bo akurat miał swoje stoisko.

Spajdi
[Usunięty]
:
K2 ja mam chyba identyczny bagażnik w garażu... :hyhy: Jak kupowałem moto to dostałem kilka rzeczy do niego min. taki bagażnik po fotce widzę, że chyba identyczny i też prawdopodobnie spróbuję go zamontować więc jeśli coś wykombinuje to napiszę :)

Pozdrawiam :super:

:
Dzięki, Panowie - ale ten mój sprzedałem koledze z forum już jakiś czas temu.
Okazało się że jest do wersji sprzed liftu - tzn z prostokątną lampą.
Ten który miałem w żaden sposób nie mieścił nad lampą - a raczej nie można było go zmieścić nad tylną lampą.
Tak że problemu montażu już nie mam. A z tego co wiem , forumowicz który odkupił bagażnik ode mnie już go zamontował.
Jeszcze raz dzięki.

Spajdi
[Usunięty]
:
No tak nie zwróciłem uwagi na to, że masz wersję po lifcie, a ja przed :niepewny:
Czyli do mojego powinien spasować to dobrze :)

Pozdrawiam :ok:

:
Chcialem was zapytac w jaki sposob kufer jest przymocowany do tych stelarzy ktore montowaliscie??? maja jakies uniwersalne uchwyty??

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
w zależności od rodzaju mocowania kufra albo płyta dodatkowo albo bezpośrednio do stelaża

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.