Ile przejechalem w 2013 roku
Odpowiedz do tematu

:
Ja już przejechałem 5 tysięcy w tym sezonie a moja Honda Nsr jest z oryginalnym co do innych Nsr'ek przebiegiem 55 tysięcy ;d
Na Suzii zrobiłem 200km kiedy ją kupiłem i rozebrałem do remontu który nadal trwa ale jest ku końcu ;D

:
czasu brak i tylko niecałe 2000 km zrobiłam w tym sezonie

:
Ja chyba przebije wszystkich ;/
Brak czasu, praca po za domem, nie każdy weekend szczęśliwy był i można było polatać.
stan 35710 ;/ Co daje około 1 tyś km. Jeszcze trochę września zostało i byłem na stawiony na... to staw skokowy rozwaliłem i już pojeździłem...
Mam nadzieje, że wy więcej szczęścia macie pozdrawiam !! ;)

:
jak narazie to 4200 km i jedyny dalszy wyjazd był do Skoja a tak to do pracy przeważnie

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
Muszę zerknąć ile było dokładanie na początku sezonu ale mysle że około 6000 zrobione:)

Gs 500 F ------> Bandit 600S
Nozownik
[Usunięty]
:
Motostat.pl mówi, że 4800 km.

Smutek daje jak widzę, że w maju tankowałem za 5,13zł/l....

:
Mi przybylo okolo 4k km od czasu ostatniego wpisu tu (26 lipca).

Poziom
[Usunięty]
:
ja zrobiłęm 2k na moto (mam od miesiąca) i 6k na rowerze;) nie wiem czy się liczy ale też jednoślad:P poza tym sezon jeszcze się nie skończył ;>

Nozownik
[Usunięty]
:
Poziom napisał/a:
poza tym sezon jeszcze się nie skończył ;>


Aura pogodowa ma chyba inne plany :P

Poziom
[Usunięty]
:
trzeba się ubrać ciepło i przeciwdeszczowo i można pomalutku śmigać;) jeszcze nie jest zimno;>

Nozownik
[Usunięty]
:
Poziom napisał/a:
jeszcze nie jest zimno;>


Oj Poziom - mrozu nie ma. Kombinezon przeciw deszczowy mam.

Z tymże moje reumatyczne kolanka nie lubią zimna i dużej wilgoci. A jak jest pakiet obydwu opcji i do tego pęd powietrza na moto - to już milutko nie jest :P

:
Poziom napisał/a:
można pomalutku śmigać;)


A da się tak? :P

Nozownik
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
Poziom napisał/a:
można pomalutku śmigać;)


A da się tak? :P


Da - ale trzeba być dobrze wprawionym motórzystą :P

:
yaszczi napisał/a:
Ja zaczynam od przebiegu ( wróć! wskazania mojego licznika :P ) 22488mil czyli 36191km



Dzisiaj odprowadziłem moto do ciepłego garażu. Już raczej koniec jazdy. Może jakieś symboliczne kilometry.

Na liczniku przybyło 6455mil czyli 10362km


Ostatnio zmieniony przez yaszczi Wto 01 Paź, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
yaszczi napisał/a:

Dzisiaj odprowadziłem moto do ciepłego garażu. Już raczej koniec jazdy. Może jakieś symboliczne kilometry.

:facepalm: www.meteo.pl

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.