WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: yaszczi
Sro 06 Lut, 2013
Koszulki forumowe kwestie organizacyjne
Autor Wiadomość
k
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   Koszulki forumowe kwestie organizacyjne

yaszczi

GRATULUJĘ SAMOWOLKI W ŚCISŁYM GRONIE PRZEZ MODERATORÓW ( niektórych ).

zamknęliście moją LISTĘ CHĘTNYCH NA KOSZULKI 2013
a otworzyłeś swoja nowa listę

tak się chyba nie robi - nie sądzisz ?

cenę tez zobaczyłeś jaką dałam - i teraz zeszłeś ze swojej ceny

teraz wyrzucicie ten post - zapewne

powodzenia w zbieraniu listy chętnych,

niezły tupet masz.
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Jaki tupet kobieto ? Masz swoją własną firmę, a nie potrafisz przedstawić konkretnej oferty z projektem i zadbać o pozyskanie klientów - użytkowników forum. Wystarczyło wszystko skonsultować z administratorami, podpytać organizatorów poprzednich edycji. Logo wektorowe jest ogólnodostępne. Projekt chyba potrafisz wykonać jak się tym zajmujesz na co dzień? Narobiłaś niepotrzebnej wrzawy i nic z tego nie wynika, nie było projektu, nie było konkretnej ceny itp.
To jest temat z oficjalnymi koszulkami forum. Cena jest taka jaką zaproponował mi jeden z producentów koszulek z Poznania. Nie "ZESZŁEM" z ceny żeby robić Tobie konkurencję. Tak dla Twojej informacji robię to dla dobra forum i nie zarabiam na tym ani złotówki.
_________________
szatan, zło i patologia...
 
 
k
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

yaszczi napisał/a:
Jaki tupet kobieto ? Masz swoją własną firmę, a nie potrafisz przedstawić konkretnej oferty z projektem i zadbać o pozyskanie klientów - użytkowników forum. Wystarczyło wszystko skonsultować z administratorami, podpytać organizatorów poprzednich edycji. Logo wektorowe jest ogólnodostępne. Projekt chyba potrafisz wykonać jak się tym zajmujesz na co dzień? Narobiłaś niepotrzebnej wrzawy i nic z tego nie wynika, nie było projektu, nie było konkretnej ceny itp.
To jest temat z oficjalnymi koszulkami forum. Cena jest taka jaką zaproponował mi jeden z producentów koszulek z Poznania. Nie "ZESZŁEM" z ceny żeby robić Tobie konkurencję. Tak dla Twojej informacji robię to dla dobra forum i nie zarabiam na tym ani złotówki.


Nie szanujesz zdania forumowiczów ,
bo jakbyś dobrze poczytał kilka postów od NICH, to byś zauważył, że temat projektu był zaczęty i chcieli wyrazić swoje zdanie - co chcą mieć i w jakim układzie na koszulkach .
BYŁ tez temat odblasków itp . dlatego ONI mieli zdecydowac - nie ja
ZAMKNĘLIŚCIE MI:
- LISTĘ CHĘTNYCH
oraz
- TEMAT O PROJEKCIE w którym niektórzy FORUMOWICZE sie wypowiadali.
włąścieie zostały tylko szczegóły do uzgodnienia.

Ja szanuje zdanie moich klientów a nie narzucam im swojej własnej woli.

wiem jaki jest koszt wykonania koszulki z nadrukiem - bo to robię od dłuższego czasu i,
w związku z tym nie usprawiedliwiaj się, że dajesz cenę producenta -ale to jest mniej ważne.
moja oficjalna cena była podana przy 50 sztukach .


NIE mów mi co potrafię po wielkoletniej pracy w tej branży , bo zdaje się, że TY nie masz o tym zielonego pojęcia.!!!!!!!
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Temat oficjalnych koszulek forum był uzgadniany z administracją forum i zostały podjęte takie, a nie inne decyzje.

k napisał/a:
Ja szanuje zdanie moich klientów a nie narzucam im swojej własnej woli.

I bardzo dobrze! Tylko to jest forum, które zrzesza setki osób. Ile osób tyle pomysłów na koszulki, zlot itp. W takich tematach trzeba podać konkrety i albo ktoś się z tym zgodzi albo nie. Inaczej to można przez pół roku debatować o wyglądzie koszulki, wielkości loga i czy ma być na rękawie czy może na brzuchu, czy ma być różowe, czy zielone czy nie wiadomo jakie.
k napisał/a:
wiem jaki jest koszt wykonania koszulki z nadrukiem
to skąd u Ciebie takie wysokie ceny za te koszulki? Rozumiem, że wykonujesz taką pracę zarobkowo, ale nie o to chodzi tutaj na forum.
k napisał/a:
TY nie masz o tym zielonego pojęcia

No fakt nie mam, dlatego zrobiłem projekt, uzgodniłem wszystko z producentem i tak powstał konkretny temat z konkretnymi koszulkami forum (które są wizytówką forum i nawiązują do koszulek z poprzednich edycji)
 
 
kempes 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 23 Wrz 2008
Pochwał: 30
Posty: 1746
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

yaszczi napisał/a:

I bardzo dobrze! Tylko to jest forum, które zrzesza setki osób. Ile osób tyle pomysłów na koszulki, zlot itp. W takich tematach trzeba podać konkrety i albo ktoś się z tym zgodzi albo nie. Inaczej to można przez pół roku debatować o wyglądzie koszulki, wielkości loga i czy ma być na rękawie czy może na brzuchu, czy ma być różowe, czy zielone czy nie wiadomo jakie

Amen.

Yaszczi i K proponuję żebyście przenieśli dyskusję na PW. Niech ten temat dotyczy tylko listy osób chętnych na koszulki z podanym wcześniej projektem. Ewentualnie załóżcie oddzielny temat... ;)
_________________
Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Pochwał: 12
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Nie chciałem już zabierać zdania w tej kwestii i z całym szacunkiem do koleżanki k tak jak napisał Yaszczi - tutaj potrzebne są konkrety "Robimy koszulki: cena x, wzór x, lista chętnych start". Mimo dobrych chęci ciężko wywnioskować ile będzie kosztowała koszulka wykonana przez Ciebie. 25zł? 37zł? Za wykonanie projektu płaci każdy 40zł? Czy to jest wliczone do tych 25-37zł? Czy to trzeba rozbić na wszystkie osoby?

Tu są prości ludzie, do których trzeba konkretnie gadać bo nikt się nie zapisze na koszulki czy cokolwiek innego jak nie będzie klarownej informacji co gdzie i za ile.
 
 
 
k
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Cytat:


KEMPES
masz rację,
- jesli chodzi o dyskusję z YASZCZI to nie ma ona najmniejszego sensu i tyle w tej sprawie...

- prowadzamy koszulki lepszej jakości niż STEDMAN , sprawdzone po conajmniej 3 latach prania itp.

- kwestia ceny z projekt była napisana - że do całości 50 sztuk - nie od każdej koszulki
- lista chętnych była po kilu postach większa albo taka sama jak jest ta WASZA nowa ale ją zablokowaliście - GRATULACJE za MANIPULACJE

LUDZIE co WY tu w ogóle wypisujecie ?
w głowie mi się to nie mieści
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

k napisał/a:
jesli chodzi o dyskusję z YASZCZI to nie ma ona najmniejszego sensu i tyle w tej sprawie...


Wyluzuj. Nikt tu niczym nie manipuluje. Zrozum, że brakowało konkretów w Twojej propozycji na koszulki.
Tak działa forum i tak się tutaj przedstawia tematy zlotów, naszywek, koszulek itp. - konkretnie i na temat

Chcesz przejąć temat z koszulkami i zająć się produkcją i wysyłką ? Proszę bardzo. Ja projekt w wektorowej grafice Tobie udostępnię. Tylko daj znać.
_________________
szatan, zło i patologia...
 
 
Machu 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 104
Dołączył: 10 Kwi 2011
Pochwał: 31
Posty: 1749
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

50 zł za projekt to przegięcie, mogę zrobić (zresztą zrobiłem) za 0zł. Ot 3 kliknięcia w Corelu. Mamy trochę inne standardy i jak ktoś się czegoś podejmuje robi to po kosztach. Tu wyceniamy jedynie koszt materiału, nawet paliwa nikt nie wlicza a jednak trzeba pojeździć, załatwić i powysyłać a to chyba doskonale wiesz skoro pracujesz w tej branży. To odnośnie zarzutów o "konkurowanie" cenowe.

Projekt yaszcziego jest podany jak na tacy i jest wszystko jasne a u Ciebie nawet nie było jeszcze wiadomo jak mają wyglądać a z doświadczenia już wiemy, że ile osób tyle opinii. Zarzuty wobec yaszcziego są zbyt daleko idące.
 
 
simin 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 27 Mar 2011
Pochwał: 53
Posty: 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

k - napisz ile kosztowałoby zamówienie dla kolejnych ilości koszulek (nie wiem do ilu lista dobije - chwilowo jest 10) robione wg projektu z tematu yaszcziego.

Ja do tamtego tematu się nie wpisałem bo zwyczajnie było za mało konkretów - w nowym organizator od razu podał cenę za sztukę i projekt, przez co sprawa jest klarowna a co za tym idzie decyzja łatwiejsza.
 
 
 
k
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

lista chętnych zaczęła działąć i było na niej :

danny - 1 szt
mocar 3 szt
ziomek4000 - 1 szt
m - 1 szt
claudii - 1 szt

potem lista została przez WAS zablokowana

projekt tez był uzgodniony - FORUMOWICZE zastanawiali sie tylko nad drobnostkami

POWODZENIA
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

k, nie dąsaj się

Zrobisz koszulki wg mojego projektu zachowując cenę którą zaproponowałem i porozsyłasz je w tej samej cenie ? Jeśli tak to projekt już masz gratis.
 
 
k
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

mogę zrobić choć nie ukrywam - ze jestem tym wszystkim zniesmaczona :kwasny:

projekt ma być :
- w programie COREL max do wersji 13
- SKALA 1:1,
- grafika GS i czcionki jako wektory - to tyle jeśli chodzi o przygotowanie graficzne

- i nie wykonuję na STEDMANIE ( choć dostęp jak każda firma do tego jest )
tylko na lepszej jakościowo bawełnie marki JHK lub ADLER .

STEDMANA i FRUIT of the LOOM - już przerabiałąm ...
KLIENT w większości przed produkcją wybierał te co ja WAM teraz polecam ze względu na lepszej klasy bawełnę ( przyjemniejsza dla ciała )

jak coś jeszcze komuś sie nie podoba - to nie robię nic , mam to w nosie, ja mam w czym chodzić i nad czym pracować, :zly:
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Pierzysz się i teraz z fochem. Możesz zrobić czy zrobisz ? Jaka gramatura koszulek ? Jaka technika nadruku ? Cena ta sama za sztukę i wysyłkę ?
Jakieś konkrety, bo ciągle ich brak z Twojej strony.
_________________
szatan, zło i patologia...
 
 
m 


Model GSa: GS 500E
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 92
Skąd: Jastrzebie zdrój
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Dyskusja mi sie wydaje zbedna. Wszystko jest napisane jak do prostych ludzi.

K : zrób projekt koszulek podaj cene za sztuke i wysyłke i juz, tu nie trzeba sie kłucic tu trzeba działać. A ci którzy bedą woleli twoja propozycje po prostu kupią od ciebie ... Ja tu nie widze problemu troche wolnego rynku drodzy państwo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.