Kto sie wybiera na targi motocyklowe w sobote?
Odpowiedz do tematu

:
Tak to już u nas bywa;) Mi nie bardzo chce się jechac 50km do łodzi zeby sobie pojeździć po łódzkich drogach np:P
Oczywiście zawsze gdzieś można skoczyć nad rzeke, jeziorko(np "próba" za sieradzem);) tylko My pewnie się nie zbierzemy:P

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Nad jeziorem i tak piwa nie wypijesz, żeby wrócić do domu. Nie cwaniakuj :P

:
Oj Transi transi :P
Ja i tak nie pije alkoholu ;D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Tak to jest właśnie, nie ma piwa- nie ma zabawy :P w Zgierzu jest lipa z tą Malinką, nie polecam:) Gdyby tylko ładniej było w święta...

:
Myśle że przed następne dwa tygodnie nie ma co myślec o jakimś lataniu na moto;/

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Plotuś
[Usunięty]
:
Niestety też tak myślę. Ja w Łodzi jak coś mam gdzie przekimać, więc można się umówić. Niewykluczone i że tu pożyje przez jakiś czas, ale nic nie wiadomo jeszcze :)

:
Ja niestety nie mam w łodzi gdzie przekimać :P co najwyżej ktoś może mi dotrzymać w ŁDZ towarzystwa jak czekam na pociąg do domu;D

Proponuje spotkac się na zlocie w zgierzu, 5maja chyba, to chyba najbliższy zlot w łódzkim co?;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Jako Zgierzak Was zapraszam, choć już nie będę wtedy właścicielem GS500 :)

Plotuś
[Usunięty]
:
Ja nie jestem i to nie problem. ;)

Langus, nie muszę nocować przecież to i wracać pociągiem możemy razem po % :P

:
Tylko ostatni pociąg chyba o 22 jest :P
Zresztą nie alkoholizujmy się tylko odkładajmy na paliwo xD

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.