Po odpaleniu na bocznej n. spadaja obroty gdy moto w pionie
Odpowiedz do tematu

Kamann
[Usunięty]
: Po odpaleniu na bocznej n. spadają obroty gdy moto w pionie
Słuchajcie przelecialem wczesniejsze posty ale nie mogłem namierzyc informacji, czemu obroty po odpaleniu moto na zimno (z ssaniem) na nóżce bocznej mają tendencjie spadać gdy moto w pionie, lecz lekkie kilkakrotne zwiekszenie obrotów manetką stabilizuje. Dodam że na zimno moto musi troszke pochodzic zanim trzyma 1200obr wczesniej spadają aż zgasnie silnik.
Tam gdzie serwisuje powiedzieli że ten typ tak ma. gazniki GS-ów
Dzieki za odpowiedź

:
Owszem takie zjawisko występuje. ja staram sie odpalać swojego w pionie i dopiero po chwili, gdy obroty zaczynają rosnąc stawiam na stopce bocznej by sie rozgrzał. w tym czasie wkładam kurtkę , kask i rękawice. Jednoczesnie powoli przymykam ssanie w miarę wzrostu obrotów. Po chwili silnik ma wyłączone ssanie i chodzi stabilnie.
Od wiosny mam zamontowane świece irydowe. W porównaniu do zwykłych, moto pali od strzału i dużo szybciej mogę wyłączyć ssanie bo silnik pracuje stabilniej.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
tylko koszt tych swiec ... :/

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Kamann
[Usunięty]
:
Dobrze wiedzieć, mój moto w sumie pali od strzału i nigdy ne było z tym problemów, ale więcej czasu potrzebuje na stabilizacjie cóż może nie ma co za wiele wymagać od 14letniej dziewczynki :)

PS
dzieki za info

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.