FORUMOWY KALENDARZ NA ROK 2013 / ZAPISY
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
I ja już mam :] Dzięki :padam:

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
kubas32
[Usunięty]
:
Też dostałem. Jest świetny. Naprawdę dobra robota! Dziękuję serdecznie. Nawet żonie się podoba chociaż nie interesuje się motocyklami. Zostawię go sobie na pamiątkę oczywiście. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :padam:

affectpct
[Usunięty]
:
mój dziś przyszedł jest zajebisty ! Dzięki chłopaki za sprawną akcje ;)

:
Mój też dotarł !! Jest super !! ;)

Podziękowania dla wszystkich osób współodpowiedzialnych oraz organizatora za ogarnięcie tak ładnego kalendarza ;)

P.S.wolf, kubas32, O dziwnych porach listonosze do was przychodzą :D :D

:
bilder napisał/a:
Mój też dotarł !! Jest super !! ;)

Podziękowania dla wszystkich osób współodpowiedzialnych oraz organizatora za ogarnięcie tak ładnego kalendarza ;)

P.S.wolf, kubas32, O dziwnych porach listonosze do was przychodzą :D :D


He he, mój był dzień po świętach ale dopiero wczoraj w miejsce zameldowania dotarłem ;)

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
Mój też jest:P
Po małych incydentach z listonoszem i pocztą mam swój kalendarz;)
Bardzo fajny, dobrze zrobiony ;)
Dzięki wszystkim dzięki którym go mam:P

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Bea
[Usunięty]
:
Do mnie również kalendarz dotarł. Jest SUPER!!!!!!! Już robi furorę :)

blueboys16
[Usunięty]
:
I ja już go mam, dumnie wisi i się prezentuje ;]

:
Od zeszłego roku mam i ja :D Wielkie dzięki dla organizatorów.

:
Listonoszka przyniosła w sylwestra duża bąbelkową kopertę zgiętą w pół :przestraszony: - po otwarciu okazało się że kalendarze są całe i po powieszeniu na ścianie nie ma śladów po zgięciu :D

Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...
Opis maszyny: http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=11366
Fotki z galerii wiosennej
http://www.fotosik.pl/u/perLucjano/album/1422358
Było sobie GS500 a po nim
FZS600 złotko
Obecnie NX650 Enduro RD08
bonk
[Usunięty]
:
Mój przyszedł dzień po świętach. Niestety wspaniałomyślny listonosz zgiął kopertę na pół i wcisnął kalendarz do skrzynki :/ Może coś wymyśle, żeby go wyprostować...

:
nie musiałes podpisywać nic?:) toż to polecony był, chyba że zgłosiłes żeby Ci polecone do skrzynki wkładali :)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
bonk napisał/a:
Niestety wspaniałomyślny listonosz zgiął kopertę na pół i wcisnął kalendarz do skrzynki

To jest właśnie nasza poczta, zero myślenia. Jakby coś mogło być zgięte to bym zgiął i włożył w mniejszą kopertę :wstyd:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
bonk
[Usunięty]
:
Nic nie zgłaszałem, po prostu widać uznał, że tak będzie dobrze :P cholerni listonosze :/ chyba napiszę skargę, a co!

Toman29
[Usunięty]
:
No i doszedł w końcu :D Dzięki wielkie tym którzy brali udział w tym żeby taki kalendarz powstał :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.