FORUMOWY KALENDARZ NA ROK 2013 / ZAPISY
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Poczta Polska teraz działa naprawdę wyjątkowo. Współpracuję z nimi od początku i przyznam się że 50 proc paczek i listów dochodzi w 1 dzien a 90 w dwa. Jedynie wysyłki w piątek dochodzą w poniedziałek.
Poza tym mam wgląd do kazdej wysłąnej przesyłki hurtem. Wiem gdzie jest i kiedy dojdzie do klienta. A jak nie odbierze to mam wiadomość. i wtedy grzecznie pytam. CZEGO. :)
Ale kalendarz jest wg mnie super. Wszystko w nim na poziomie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Mam i ja...
Kalendarz bardzo fajny. Dziękuję wszystkim, którzy brali zarówno czynny jak i bierny udział w tworzeniu całej akcji.
Będę myślał o Was przez cały rok :rotfl:

Taka uwaga na przyszłość- można by pomyśleć nad inną formą pakowania, ponieważ mój egzemplarz uległ lekkiemu zgnieceniu.

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
był za duży. To już była maksymalna wielkość koperty A20. Myslałem by zrobić rulon tubę ale to by było dwa razy tyle bo nie poszło by listem tylko paczka. I zamiast 300zł wydał bym 600. Ale jak byłaby opłacona wysyłka to mógłbym i tak wysłać :)
Tego się obawiałem. Mam kilka egzemlarzy jak uległy by te zniszczeniu. Mam nadzieje że nie będzie więcej zbyt dużo uszkodzeń

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
I ja dostałem. :) Tak jak pisał bombki, trzeba trochę wyprostować zanim się powiesi.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
a moj nie jest pognieciony- dzieki ;)

jedyne zastrzezenie, to ze foty sa spikselowane troche, te glowne, nastepnym razem prosic mozna tych wygranych o dobra jakosc zdjecia ;)

:
Kilka dni pod książkami i będzie idealny.. Niech się wreszcie na coś te sterty papieru przydadzą.. ;)

Chwała wszystkim zaangażowanym!

affectpct
[Usunięty]
:
ciesze się że kalendarzę dochodzą jak kolwiek to brzmi:D trzeba pamiętać jeszcze o Yaszczi'm bo to on przygotował projekt ;)

:
U mnie kalendarz na chacie już jest,dobra robota cała ekipa! :)
Brawo!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
kalendarz OK, jakość fotek OK, montaż całości OK... kolejny kalendarz którego nie wyrzucę gdy minie jego aktualność...

wiatru szum, morza śpiew...
:
A u mnie jak zwykle listonosz stwierdził, że nie będzie nosić koperty bo to za dużo roboty, dlatego też wczoraj zamiast kalendarza dostałem awizo, ale dziś z rana odebrałem z poczty i mam i ja.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ja wciąż czekam;P
Może jutro będzie :)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Langus ino kuknij do kastlika, eli tam jeszcze jest paket?Mono listonorka wraziła. :rotfl:

Ja dostołem :hyhy:

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
lencol, średnio Cię zrozumiałem:P
Chodziło Ci żebym zobaczył na pocztę bo listonosz zabrał?:D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Langus ino kuknij do kastlika, eli tam jeszcze jest paket?Mono listonorka wraziła.
Langus tylko zaglądnij do skrzynki, czy jeszcze jest paczka? Może listonoszka włożyła :D

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
Nie no skrzynke to sprawdzałem od piątku:P
Jutro jeszcze jest dzień:)

Ale dobra koniec offtopu:D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.