Cisnienie oleju???
Odpowiedz do tematu

:
Niestety muszę odświeżyć temat.
Wczoraj dałem się przejechać kumplowi moim gsem i odrazu zaliczył glebe (na trawie jadąc bardzo powoli). Na motocyklu nie ma śladu poza złamaną klamką sprzęgła, którą wymieniłem ale........
Po odpaleniu moto zauważyłem że kontrolka świeci się cały czas na czerwono (odrazu rzecz jasna w zgasiłem). Sprawdzałem to wczoraj jak był gorący i teraz jak zimny - to samo.
Dotąd jak tylko zapalałem suzi gasła odrazu.
Dodam że poziom oleju jest w normie.


Czy ktoś ma jakiś pomysł co się stało?

:
Może po prostu kabelek od czujnika się urwał, odłączył, itp.?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Możliwe że jakiś paproch był w oleju i mógł przytkać któryś kanał od pompy olejowej miałem tak w kiedyś w kawasaki, rezultat był taki że kontrolka świeciła bo zbyt mało oleju dopływało do pompy.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Uff pogrzebałem w czeluściach starych forumowych tematów, pokombinowałem i dałem radę. Dzięki za pomoc.
Poprostu pompa się zapowietrzyła.

matwierch
[Usunięty]
:
Witam niestety muszę odświeżyć temat
wujek przyjechał do mnie gs-em ze sierpca dał mi się przejechać i w rezultacie złamałem klamkę sprzegła i gs został u mnie. Stoi w garażu.
Pewnego dnia chciałem go przepalić podchodze oczywiscie sannie no i odpalił
powoli zwalniam ssanie patrze kontrolka oleju sie pali caly czas , odrazu zgasilem gs-a
dodam tylko ze sprawdzalem olej i jest stan.
macie jakieś propozycję? jednak jestem ciemny w tych sprawach wiec proszę o jasnośc ;d ;d;d

:
Brak ciśnienia na pompie oleju - zapowietrzenie bądź pompa zajechana lub któryś kanał pompy zatkany. Jeżeli się samo nie odpowietrzy to spuść i nalej :)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
matwierch
[Usunięty]
:
powie mi ktos jak odpowietrzyć pompę?
i wyczyścić te kanały pompy?

[ Dodano: Pią 11 Lis, 2011 ]
ok dzieki wszystkim
Gs działa tak jak powinienn ;D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.