Przymiarka do GeeSa.
Odpowiedz do tematu

: Przymiarka do GeeSa.
Witam.
Sezon się kończy, ale może jeszcze nie będzie za późno. Podoba mi się GS500 i chciałbym kupić taki motocykl jako mój pierwszy. Nigdy na GS-e nie siedziałem i nie wiem, czy będzie mi wygodnie. Mam 185 cm wzrostu.
I tu mam prośbę do użytkowników takiego motocykla z Łodzi lub okolic (Brzeziny, Aleksandrów, Pabianice, Kanzas). Możemy się umówić na przymiarkę? Tylko "na sucho", bez jazdy. Najlepiej w weekend, ale też w tygodniu po 17-tej.
Pozdrawiam.
MarcineS.

Plotuś
[Usunięty]
:
Jak Ci się będzie chciało, możesz podjechać do Sieradza.

janus19
[Usunięty]
:
no jakbyś był w Bełchatowie dziwnym przypadkiem to też zapraszam :D

SoSeN
[Usunięty]
:
jak masz blisko na chojny wygrzebie swojego z garażu ale uprzedzam mam dupę zmienioną więc i siodło inne :-)

P.S ja mam 183 - i nie narzekam więc nie sądzę że te 2 cm zaważą :-)

jak chcesz siedziec wygodnie i prosto kup er5 :P

:
Dziękuję.
Wczoraj przymierzyłem GieeSa kusiaczka, za co bardzo mu dziękuję. Spodziewałem się gorszych odczuć. Myślę, że miałbym problem z nogami. O ile wielkość samgo motocykla mi jak najbardziej odpowiada, to kiepsko jest z odległością mędzy siedzeniem, a podnóżkami. Mam bardzo zgięte nogi w kolanach. Gdyby tylko siodło było o kilka centymetrów wyższe.

Próbował ktoś jakiś sztuczek z pogrubieniem / podniesieniem siodła?

O kawce też myślę, jak najbardziej. W zasadzie myslę o każdej 500, nawet o Hondzie, choć o niej najmniej.
Spróbóję się umówić na przymiarkę na ER-5.

Co do GS500 w dalszym ciągu pozostaje w moim zainteresowaniu. Podoba mi się wizualnie, ta rama najbardziej.

A to ja na GieeSie kusiaczka. Odbiór całości nieco psuje ten bajzel w tle :)


Szejku
[Usunięty]
:
Dołożysz 250zł i masz nowe obszycie siedzenia + podwyższysz je sobie ile chcesz ;) . Osobiście mam 192 cm wzrostu i jakoś nie narzekam na pozycję przyjmowaną podczas jazdy. Fakt faktem na postoju może to trochę wadzić ,że ma się ugięte nogi ale na prawdę po dłuższym czasie idzie się przyzwyczaić i gs'ka odwzajemnia to wszystko przyjemnością z jazdy której nie oddają inne motocykle :D .

:
MarcineS. napisał/a:
(...)

O kawce też myślę, jak najbardziej. W zasadzie myslę o każdej 500, nawet o Hondzie, choć o niej najmniej.
(...)

To źle. Cb500 jest moim subiektywnym zdaniem zdecydowanie bardziej udanym motocyklem niż gs500.
Cebulą jezdziłem 3 lata i bardzo dobrze ją wspominam. Nie ma co się kierować wyglądem. CB500 jest po prostu większa i mocniejsza. Podnóżki sa niżej, pozycja jest bardziej wyprostowana.

:
U mnie jest tak, że coś planuje, a wychodzi inaczej. Jeżeli będzie okazja stać się posiadaczem cebuli, to z niej skorzystam. Dla mnie bardzo ważny jest aspekt ekonomiczny i póki co nie zapowiada się na poprawę w tej materii. Oczywiście mogę "dozbierać, itp", ale wiecie jak to jest, a to coś się rozleci w mieszkaniu, coś zepsuje w łazience, a to rozchoruje, itd. Mogę się nie doczekać.

Honda jest po prostu najdroższym motocyklem wśród 500. A ja chciałbym, ba, muszę sie zmieścić w 5 tysiach, góra 5,2.

PS. Jest jeszcze GPZ 500, tylko plastiku kapkę dużo.

Plotuś
[Usunięty]
:
Ja na Twoim miejscu bardziej bym celował w coś takiego:

http://moto.allegro.pl/su...2695255369.html

kubajos
[Usunięty]
:
Witam ja mam 182 cm. wzrostu i nie narzekam na pozycję na moto. Jest OK.

:
Bandyta ok. Jak trafi się taki w lutym-marcu, pojadę obejrzę. Może za bardzo skupiam się na ekonomi, ale wydaje mi się, że z takim budżetem, jakim będę dysponował mam większy wybór wsród 500.
Co do wygody na przymierzanym GeeSie, to na miasto może być, ale w trasę nad morze, to raczej bym się nie wybrał.

:
Cieszę się, że się udało ;)

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
:
Tak, udało się. Niestety nie udało się z Kawasaki ER-5, no ale może się jeszcze uda.

:
3 cylindry ?? Bleh :P

:
nie, ta co bym chciał "przymierzyć" ma dwa cylindry, taka wersja dla ubogich :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.