Forumowa partyjka w COD 2
Odpowiedz do tematu

Turos
[Usunięty]
:
1. ściągasz CoD2 w wersji 1.3 scrackowane (wpisz w piratebay chyab peirwszy link nawet w google)
2. Instalujesz
3. Resztę powie Red jak przetestuje swój patent :) jak nie to nie wiem coś sie wymyśli.
4. Ściągasz teamSpeak 3, a adres serwera do rozmów podam Ci jak wrócę z roboty.
5. Wbijasz na pokój GS500 na dole listy pokoi, hasło ustalmy jedno zawsze i wszędzie - forum

:
Ja dzisiaj też chętnie pod wieczór pogram!!

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Jestem :D Ponieważ moje kochanie zmieniło hasło i login routera musiałem wczoraj zrobić reset do ustawień fabrycznych i dopiero przed chwilą udało mi się skonfigurować. Jakkolwiek mam już dostęp i mogę otworzyć porty do Tummble :D

EDIT: zaraz jej wlączę parental control za karę.

Turos
[Usunięty]
:
To dzisiaj o 20 startujemy? :)

:
To tak szybko w pigułce:
1. Kupujemy na thepiratebay.se lub podobnej stronie Call of Duty 2
2. Instalujemy (chyba każdy wie jak się instaluje z ISO :P )
3. http://www.gamefront.com/...kyou?id=5125790 ściągamy i instalujemy patcha
4. Ściągamy program tunngle i rejestrujemy się na stronie http://www.tunngle.net/ (odpowiednio zakładki download i register).
5. Jeśli po uruchomieniu i zalogowaniu do tunngle w prawym dolnym rogu mam zieloną buźkę to ok, jeśli nie trzeba zrobić forward portu UDP 11155 na routerze
Punkt 5 wstępnie można uznać za nieaktualny bo w trakcie wyszło że możliwe jest granie z zablokowanymi portami, w razie problemów z połączeniem trzeba będzie robić forward.
6. Potem dołączamy do naszego vLana (w lewym górnym rogu klikamy na drugą ikonę - private networks) i tam na dole w oknie join wpisujemy
nazwa: gs500
hasło: forum
7. Tam dowiemy się kto hostuje serwer (prawdopodobnie będę to ja), klikamy ppm na nick tej osoby na liście->kopiuj IP do schowka
8. Uruchamiamy CoD 2 MP, naciskamy "~" wpisujemy connect skopiowane_IP i naciskamy enter

EDIT: w razie czego można mnie łapać na gg jakby były problemy na którymś z etapów ;)

Ostatnio zmieniony przez RedShadow Pon 01 Paź, 2012, w całości zmieniany 1 raz
"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Ustawienia portu.
Router:

Tummble:


:
Słudzy czary poczynili nocą krzyże zamienili...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
Turos
[Usunięty]
:
Piotras_5 napisał/a:
Słudzy czary poczynili nocą krzyże zamienili...

:szok: co Ty mówisz?

:
Ok, ja już teraz będę przy kompie, vLan na tunngle stoi, więc jakby ktoś chciał przetestować czy wszystko mu działa żeby potem nie było problemów to niech wejdzie na tunngle tak jak podałem (info dodałem do pierwszego postu).

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Turos
[Usunięty]
:
www.knightonlineworld.pl
adres do team speak'a :) pokoj gs500 haslo forum
http://teamspeak-3.softonic.pl/

w razie jakichkolwiek problemów wrzucę screeny jak co zrobić aby wszystko działało :)

Snajper4
[Usunięty]
:
ahh siekało się kiedyś :D najwiecej w CoD4 ;) dzisiaj wracam późno a jeszcze musze to ściągnąć, więc do następnego ;)
Ostatnio z kuzynem odświeżyliśmy Quake 3 arena przez LAN :D

:
tymczasowy ts
voice.teamspeak.com
kanał: ForumGS500
hasło: cod2

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
:
a ja sie zaczytałem i nawet nie zauważyłem kiedy mi 22 wybiła :wstyd:

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Kiedy następna partyjka?? :hyhy:

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
:
Dzisiaj jest LM, poza tym na razie codziennie jestem gotowy grać tak po 20 ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.