Forumowa partyjka w COD 2
Odpowiedz do tematu

: Forumowa partyjka w COD 2
Nikt się nie zmobilizował, więc ja się za to biorę.

Zbieramy się i ustawiamy na codzika.

Pościągali giere ??

EDIT RedShadow:
Żeby nie trzeba było szukać dodaję w pierwszym poście info o tym jak się do nas dołączyć ;)

Cytat:
To tak szybko w pigułce:
1. Kupujemy na thepiratebay.se lub podobnej stronie Call of Duty 2
2. Instalujemy (chyba każdy wie jak się instaluje z ISO :P )
3. http://www.gamefront.com/...kyou?id=5125790 ściągamy i instalujemy patcha
4. Ściągamy program tunngle i rejestrujemy się na stronie http://www.tunngle.net/ (odpowiednio zakładki download i register).
5. Jeśli po uruchomieniu i zalogowaniu do tunngle w prawym dolnym rogu mam zieloną buźkę to ok, jeśli nie trzeba zrobić forward portu UDP 11155 na routerze
Punkt 5 wstępnie można uznać za nieaktualny bo w trakcie wyszło że możliwe jest granie z zablokowanymi portami, w razie problemów z połączeniem trzeba będzie robić forward.
6. Potem dołączamy do naszego vLana (w lewym górnym rogu klikamy na drugą ikonę - private networks) i tam na dole w oknie join wpisujemy
nazwa: gs500
hasło: forum
7. Tam dowiemy się kto hostuje serwer (prawdopodobnie będę to ja), klikamy ppm na nick tej osoby na liście->kopiuj IP do schowka
8. Uruchamiamy CoD 2 MP, naciskamy "~" wpisujemy connect skopiowane_IP i naciskamy enter


Cytat:
]Ustawienia portu.
Router:

Tummble:



Cytat:
www.knightonlineworld.pl
adres do team speak'a pokoj gs500 haslo forum

:
ja nie, chętnie pyknę ale po poniedziałku :)
Także na razie jak coś ustawiajcie się beze mnie, pisz do Reda i Dta, może ktoś jeszcze, Machu? :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
w sumie nigdy nie grałem w CoD, muszę zobaczyć czy w ogóle pójdzie u mnie na kompie, jeżeli tak to się chętnie dołącze

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
CoD 2 to nie może nie pójść, ta gra ma z 10 lat :D
Malutkie wymagania sprzętowe ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Wrzuć linki do klienta żeby nie było że każdy inna wersję ściągnie.

:
Dokładnie. Jutro wracam na studia i mogę grać :D

:
Tutaj linków wrzucał nie będę, ale jakby ktoś chciał to na pw mogę wysłać dobrego torrenta ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
To ja tylko czekam na wyznaczenie terminu... :P

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
:
Ale Ty andy żeby wyrównać szanse grasz na touchpadzie :hyhy:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Na tym się nie da grać :zdegustowany:

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
:
całego Wiedźmina przeszedłem na touchpadzie :D

:
Haha a mnie zaczyna czasami denerwować touchpad podczas przeglądania internetu :P

Turos
[Usunięty]
:
Wrzućcie jakieś linki skąd można ściagnąć i co trzeba ściągnać to chętnie się przyłącze.
Oczyścicie Team Speak i mikrofon rozumiem też się przyda ? :)
Przyda się też mała instrukcja dla niewtajemniczonych jak zrobić aby działało :P (jestem leniwy nie chce mi się szukać :P )
To może dziś 21 ?

:
Dodam tylko że gramy w wersję 1.3 (do pobrania tu: http://www.gamefront.com/...PC-Patch-v-1.3/ ). Nie wiem jak jest dokładnie, ale z doświadczenia wiem że żeby zainstalować patcha trzeba mieć czystą wersję gry bez cracka (który zresztą do grania w multi w ogóle nie jest potrzebny).
Zostaje tylko kwestia ustalenia czy gramy przez jakiegoś wirtualnego LANa czy znajdujemy pusty "nieoficjalny" serwer (z pierwszym będzie trochę zabawy przy stawianiu gry, ale przy drugim trzeba będzie co chwile głosować za wywaleniem kogoś kto wejdzie do gry jeśli będziemy chcieli grać sami).

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Turos
[Usunięty]
:
dobra to juz zasysam może do wieczora się wyrobię. Myślę, że można wbić na jakiś pusty serwer i jak ktoś będzie wchodził to może zostać, przecież im nas więcej tym lepiej :) dwa zobaczymy ilu będzie chętnych.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.