Forumowe opaski
Odpowiedz do tematu

redlik
[Usunięty]
:
Opaski przyszly dzisiaj, bardzo fajne są :padam:
i naklejka tez good tylko troszke "wymermolona" ale sie wyprostuje jako tako i bedzie dobrze :)
LWG :)

re5pect
[Usunięty]
:
opaski doszły, dzięki wielkie

:
UWAGA! Osoby które dostały opaski, proszę się odezwać.
Dostałam info na poczcie, że 6-7 paczek wysłanych do Was, wróciło do mnie (do urzędu z którego wysyłałam). Prawdopodobnie babka która nas obsługuje hurtowo, pomyliła kody kreskowe paczek... Dziś tam pojadę i będę wyjaśniała :/

:
Dzięki Irys opaska i naklejka doszły.

GS 500-->SV650S-->Honda Silver Wing 400
:
Opaska jest :) Bardzo fajna;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Moja doszła, wielkie dzięki :)

paweu089
[Usunięty]
:
Do mnie też doszła. Dzięki :)

Snajper4
[Usunięty]
:
Ja też dostałem i już z nią jeździłem :D Dzięki! :)

:
coś wiadomo o tych co nie doszły?

bercik
[Usunięty]
:
Ja też codziennie sprawdzam poczte :/ i cierpliwie czekam dalej...

:
Ja również nadal czekam :(

:
Ej no nie przesadzajcie, weźcie się zajmijcie bardziej poważnymi sprawami a opaski w miedzy czasie same się pojawią u was. Zrozumcie Irysa, też ma sporo pracy i zajęć swoich to robi to dla nas w miedzy czasie. Cierpliwości i nie stresujcie jej a szybciej dostaniecie. :)

Ja też nie dostałem ich mimo że zamówiłem 2 sztuki. Ale wcale się tym nie przejmuje, mogą i w grudniu po południu przyjść. A jak nie przyjdą też martwić się nie będę bo strata nie wielka będzie. Na głowie mam powzniejsze zmartwienia... :zdegustowany:

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
Wszystkie opaski wyszły ode mnie :) cierpliwości. Część - żeby było szybciej po wpadce z pocztą - wysłałam "wolniejszym" kurierem (czuli przesyłka nie z dnia na dzień). Nie zdziwcie się ;)
Miłego.

:
opaseczki doszły :)

bercik
[Usunięty]
:
Do mnie również dotarły :) Dzięki :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.