Forumowe opaski
Odpowiedz do tematu

:
To jak minie ta chwila to daj znać.

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
CokeLife
[Usunięty]
:
przelew wczoraj poszedł więc do jutra powinien dojść ;)

janus19
[Usunięty]
:
kuuuurde się zgapiłem, szybko się rozeszły, a nie za krótka ta opaska? Ja mam taką 34 i jak chcę założyć na kurtkę motocyklową to nie obejmuje nawet łapy i się nie trzyma zbytnio.

re5pect
[Usunięty]
:
janus19 napisał/a:
kuuuurde się zgapiłem, szybko się rozeszły, a nie za krótka ta opaska? Ja mam taką 34 i jak chcę założyć na kurtkę motocyklową to nie obejmuje nawet łapy i się nie trzyma zbytnio.


34cm na łapę to trochę mało jeszcze w kurtce ale na nadgarstek w sam raz :)

:
Tego typu opaski nie są stworzone do noszenia na ciuchach motocyklowych. Opaska jest sztywna, więc raczej sugeruję założyć na lagi, kierunkowskazy bądź nadgarstki ;) Zresztą, jak kto chce.

janus19
[Usunięty]
:
eeeeh :d no ja chciałem taką opaskę tylko że na bica, na kurtkę, żeby być bardziej widocznym no ale spoko ;P Z moto to zaraz ukradną xD

:
janus19 napisał/a:
Z moto to zaraz ukradną xD
Tak, razem z całym moto :wstyd: Widzisz jakie szczęście? Taka nieprzydatna opaska więc nie będziesz miał czego żałować - że dla Ciebie nie starczyło :] :P

:
Irys napisał/a:
Tak, razem z całym moto

Ktoś zobaczy taką zarąbistą opaskę, nie będzie wiedział jak zdjąć to całe moto może zabrać. Także lepiej nie kusić losu.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Nie straszcie... ja mam na uchwycie pasażera, ale lepiej zdejmę bo ukradną kibel. Chociaż wróć, kto ukradnie kibel ? :przestraszony:

:
yaszczi napisał/a:
Chociaż wróć, kto ukradnie kibel ? :przestraszony:


jakbys tak ladnie poprosil... :zawstydzony:

http://na2oo.blogspot.com/
sózócki kocurrr
:
Ja mam odblaskową opaskę od półtora sezonu na secie pasażera... Kurwełe, może pasażera mi ukradli :przestraszony:

:
Hihi śmichy;p a kiedy opaski będą wysłane?:) Nie moge sie doczekać żeby skusić los i zawiesić opaskę na rączce pasażera :P

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Kurde nie miałem internetu do dzisiaj i opaska przepadła :(

GeoGri
:
Z góry przepraszam za niecierpliwość, ale o opaskach ani widu ani słychu :)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Dla zainteresowanych, jutro wyślę opaski. Dziś już przygotowałam przesyłki.
Pozdro.

[ Dodano: Czw 11 Paź, 2012 ]
Dziś postaram się wysłać jak najwięcej opasek (idąc po kolei wg Waszych zamówień), ale obawiam się że podzielę to na dwie wysyłki (dziś i jutro) bo nie wyrobie się czasowo. Wszystko zależy od kolejek na poczcie...

Jeżeli ktoś będzie chciał, proszę pisać PW - będę podawała numery przesyłek (polecony priorytet).

Pozdr.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.