uszczelniacz za przednia zebatka
Odpowiedz do tematu

bardth
[Usunięty]
:
Mam pytanie czy walek na ktory mocuje sie zebatke moze miec luzy??W moim przypadku sa luzy i boje sie zeby podczas jazdy nie zablokowala sie skrzynia.

Sc0uT
[Usunięty]
:
Wałek nie moze miec luzow i raczej nie ma. Pewnie zalozyle zebtake i ruszales nia. Luz jest pomiedzy walkiem, a zebatka ;) To normalne, nie boj nic ;]

bardth
[Usunięty]
:
dzieki wielkie bo juz sie balem ze cos bedzie z lozyskiem, a nie potrzebuje juz wiecej wydatkow w tym sezonie:)

Inku
[Usunięty]
:
A ja chciałem zamówić simmering popychacza sprzęgła w Suzuki w Pozaniu. Koszt 48zł albo 52zł teraz nie pamiętam :zdziwko: Chyba zamówię w Szczecinie albo w Warszawie :zdegustowany:


Edit:

No, właśnie dzwoniłem do Krakowa. Koszt simmera - 28zł :) Przy okazji obsługa bardzo w porządku (w przeciwieństwie do obsł. w Poznaniu).

Hedoni
[Usunięty]
:
Breżniew napisał/a:
Wymiary masz podane na stronce wczesniej. życze powodzenia w poszukiwaniach. tylko pamiętaj ze nie mogą być szersze lub węższe. ;)


Głupie pytanie, dlaczego nie mogą być węższe? Jeżeli średnica wew jest ok. to olej chyba nie będzie wypływał?

:
Szerszy nie zmieści się w gnieździe, a węższych niema poza tym od wałka dźwigni zmiany biegów. Oryginał ma jeszcze dodatkowa wargę zgarniającą brud. Widziałeś te simmeringi na żywo? :P

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Hedoni
[Usunięty]
:
hmm, oryginalny jaki miałem na wałku dźwigni biegów to 12(wewn) 22(zewn) 9(szer), z dodatkową wargą zgarniającą,
za 3 PLN kupiłem ostatnio simering 12 22 7, też z wargą zgarniającą, więc skoro nie widać różnicy(chyba), to po co przepłacać?
tym bardziej że dostałem simera od ręki, a na oryginalny musiałbym czekać,

:
Spróbuj dobrać resztę.Nie do dostania poza serwisem jest ten od popychacza sprzęgła. Od wałka zdawczego niestety sa dostępne , tylko za szerokie.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
Hedoni
[Usunięty]
:
Jak na razie reszta jest u mnie OK. ciekło tylko z tego na wałku dźwigni biegów,
Kwestią dla mnie istotną jest to, czy po założeniu węższego simera w tym miejscu nie będzie problemów z wyciekami.

:
pytanko.. w ASO w poznaniu poinformowali mnie że do Gsa* mają 6x34x10 (a nie x7 jak wspominacie) to ten sam czy kolesiowi sie cos poje**ło? :looka:


*simmer od popychacza of kors

Ostatnio zmieniony przez Lemon Nie 28 Cze, 2009, w całości zmieniany 1 raz
pozdrawiam- Juli(an)
kicek
[Usunięty]
:
kupiłem caly komplet i jeszcze nia założyłem to po południu pomierzę i wstawie rozmiary

:
Cytat:
i wstawie rozmiary


:)

pozdrawiam- Juli(an)
kicek
[Usunięty]
:
hej toć już podesłałem wymiary :)
Ale niech będzie jeszcze raz:
ten na wałku zdawczym: śr.wew.32mm, śr.zew.62mm, grubość 7mm (32x62x7)
ten na popychaczy sprzęgła: śr. wew.6mm, śr.zew.34mm, grubość 10mm (6x34x10)
ten na biegach: śr.wew.12mm, śr.zew.22mm, grubość 9mm (12x22x9)

:
kicek napisał/a:
hej toć już podesłałem wymiary

wiem, poprzedni post pisany ante
ale przyda sie potomnym ;)

pozdrawiam- Juli(an)
bongoso
[Usunięty]
:
Jeśli są jeszcze zainteresowani to znalazłem stronkę gdzie oferowany jest uszczelniacz walka zdawczego za ok. 10 zł. Z rozmowy ze sprzedawcą wynikło że oryginalnie przeznaczony jest do jakiegoś modelu Piaggio, czyli w GS-ie tez powinien zadziałać. Jedyny minus to, że sklep jest w Krakowie, a oficjalnie nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej.

http://www.uszczelniacze.pl/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.