Mini wycieczka
Odpowiedz do tematu

Japon189
[Usunięty]
: Mini wycieczka
Po zerknięciu w zakładkę małopolskie natrafiłem na temat z planowaną wycieczką banana i postanowiłem od niego odgapić pomysł i zaplanować jakąś wycieczkę ale w śląskim.

Tutaj link do zaplanowanej trasy którą właśnie stworzyłem:
trasa wycieczki

Termin to 7,8 albo 9 września(piątek, sobota, niedziela) - do uzgodnienia.
Start: Parking Reala w Sosnowcu.

Planowane przystanki:
-Pogoria IV w Wojkowicach Kościelnych
-Ogrodzieniec
Reszta przystanków do uzgodnienia bo nie znam tych terenów.

Pisać kto chętny i zgłaszać sugestie.

banan
[Usunięty]
:
1. Jak możesz :D ! A poważnie fajnie, że ktoś idzie za ciosem - sezon się kończy trzeba korzystać a łatwiej zorganizować taki krótki przelocik niż wycieczkę po bieszczadach.
2. Jeżeli sobota/niedziela to bardzo prawdopodobne, że dołączę.
3. Jak w piątek to może zahaczycie o Olkusz :] ?

:
Chętnie się dołączę.Mam już inną wizje trasy,lepszy asfalt,sporo zakrętów no i znam okolice Ogrodzieńca.Jeżeli byłby to piątek to moglibyśmy pojechać np.do Skały i podpiąć się do małopolskich.Trasę podam póżniej.

diter
[Usunięty]
:
jakby to była sobota to sie mogę pisać. w piątek pracuje do 15 wiec raczej za póżno na wycieczki ;)

Japon189
[Usunięty]
:
Może być sobota- będzie wtedy może więcej chętnych bo wiadomo w tygodniu praca.
pawell12344 no to czekamy na pokazanie twojej wizji trasy i napisz też ewentualne przystanki.
Miejsce startu też ustalimy dokładnie jak się wszyscy chętni określą i wybierzemy dogodne miejsce dla wszystkich.

Feynman
[Usunięty]
:
też bym się wybrał tylko przemyślcie dobrze trasę, bo szkoda połatanym asfaltem jechać;]

miziel
[Usunięty]
:
Ja bym był chętny ale powiedzmy 70% dam znać :)

:
Dokładną trasę pokażę jutro jak mi internet stacjonarny zacznie działać.Teraz mogę tylko podać z grubsza miejscowości przez które byśmy przelecieli. Początek Sosnowiec real tak jak podales(ją bym się podpiął po drodze), ogrodzieniec, piłka, wolbrom, skala, ojców, olkusz.Po drodze 4 zamki,2 zbiorniki wodne,las, dużo winkli(nowiutki asfalt).

:
polecam też odcinek Żarki Złoty Potok fajne zakręty w slangu Częstochowskich motocyklistów GP Żarki ;) Pozdrawiam, wielka szkoda że ja nie dam rady z wami zrobić rundki po okolicy :/ może innym razem.

Feynman
[Usunięty]
:
odcinek żarki złoty potok też polecam, przejechałem go w niedziele i naprawdę wypas, droga równa jak stół i pełno szybkich naprawde fajnych winkli przez jakieś 7-9km;]

banan
[Usunięty]
:
Miejmy nadzieję tylko, że pogoda nie da za przeproszeniem dupy :]

:
Tutaj macie moją wizje trasy
tutaj
Pierwszy przystanek w punkcie B i tutaj Ja się przyłącze,resztę przystanków trzeba przedyskutować.
A tutaj wersja z GP Żarek jak to ujął Magnez
tu
Nie jestem pewien,ale odcinek między D a E jest prawdobodobnie zamknięty.

Japon189
[Usunięty]
:
No jak dla mnie przemawia bardziej ta trasa z Ojcowem i Olkuszem

Feynman
[Usunięty]
:
do mnie niezbyt. głównie z tego powodu, że trasa olkuska(DK94) generalnie jest dramatyczna, zawsze jest na niej duży ruch, a prędkości dość niskie, nie mówiąc już o jakości asfaltu w niektórych miejscach. Mi by bardziej odpowiadała wersja nr 2;]
A jak jakiś tam odcinek będzie zamknięty to pojedzie się na spontana gdzie motóry poniosą;p

banan
[Usunięty]
:
Tej trasy Olkuskiej jest tam tyle co nic - od momentu jazdy na skałę jest bardzo przyzwoicie :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.