kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
już z trzeci raz mi przejechał przed nosem, a Ty jozli jakim się poruszasz? Mnie to wŚwidniku raczej w nocy można uswiadczyć

:
Fioletowa Suzi, teraz przyciemnione kierunkowskazy oraz tylna lampa i naklejka pod tablicą rejestracyjną "Nie mam hamulców" :)

:
Wczoraj tj. 3.06.2015 czerwone Suzuki GS 500 na alejach kraśnickich koło tesco oraz dzisiaj 4.06.2015 prawdopodobnie ta sama osoba też gdzieś w tych okolicach. Kto to taki? :)

:
Ja za to widziałem dziś w Kazimierzu taką laleczkę:


A na wylocie z Kazimierza parę minut po 20:00 mijałem się jeszcze z jednym - czerwony, srebrna rama, wersja przed liftem.

Czy właściciele tych dwóch maszyn to ktoś z naszej forumowej armii? :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Wczoraj na paradzie przed nocą kultury widziałem kilka sztuk. Spotkałem się z Jolzim (dobrze widoczny w 10m 03s filmu) , do tego widziałem niebieskiego nakeda, to ten którego zdjęcie wrzucałem we wcześniejszym poście (na filmie 11m 04s), a drugi to czarny w owiewkach, za sterami chłopak w żółto czarnym kombinezonie (na filmie 06m 32s) tego ostatniego znam, nie ma go na naszym forum.
Siebie znalazłem w 2m 32s, później przez moment od 3m 37s, znów przez moment od 10m 09s i jeszcze z tyłu w 12m 38s :)

Konkurencyjnych CB500 było miliard :P

film: https://www.facebook.com/...22/?pnref=story

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Dzięki za filmik podesłany na fejsa :D Widziałem się kilkukrotnie, ogólnie jestem zadowolony :) Parę zakazów i nakazów się złamało ale bez konsekwencji :D

:
a ja dzis sie widziałem z włascicielami tych ślicznotek którzy również postanowili wesprzec dzieciaki


mam nadzieje że Koledzy nie maja za złe tych fotek

Lewa do gory
:
Dobrze że zrobiłeś zdjęcia, bo ja niby też zrobiłem i właśnie przed chwilą ogarnąłem, że zamiast pstryknąć foto nagrałem 6 sekundowy film na którym nie ma nic :D

Oprócz GSów widocznych na zdjęciu był jeszcze Damian500 i Foka ;)

Tu jeszcze się załapałem:

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
bimber, to porażka jak u mnie z filmem podczas przejazdu , dosyć dlugo trzymałem sie za wami by Was złapać no ale niestety cos mnie podkusiło na montaż kamery do lusterka :zly: Gdy wlaczylem w domu masakra, trzepie jak sieczkarnik :rotfl: Mimo to jutro cos zmontuje i podesle link.

Lewa do gory
:
Spoko spoko :-) fajnie bylo i do nastepnego :-)

:
W tamtym tygodniu (nie pamiętam jaki to był dzień) W Świdniku przed WSK od głównej bramy stała koło mnie czerwona Suzi. Przyznaje się ktoś? :D

:
Dzisiaj wieczorkiem na krasnickich widziany czerwony gs. (Kierowca nawet mi machną). Ktoś z forum??

:
Światła przy skrzyżowaniu z nałęczowską i głęboką ? ;)

:
A ja widziałem na Kraśnickich w okolicach OBI/Tesco fioletowego z różowymi naklejkami - jakiś oldskul bo jeszcze na białych felgach, nie zdążyłem się przyjrzeć czy to pan czy pani, widziałem tylko że czerwono biała kurtka :)

Yamaha YZF 600R Thundercat
Das Drone !!
:
Dzisiaj pod wsk stoi czerwona strzała na blachach Lu kto to taki? :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.