kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

: kogo dziś widziałem/am?
Temat obecny na innych forach regionalnych, zakładam i u nas. Działanie swoje motywuję kolejnym zauważonym Gieesem w naszym rejonie, a konkretnie 24.08 (piątek) ok. 17 w sklepie/serwisie motocyklowym "Monster Bike" w Kalinówce k.Świdnika/Lublina. Moto w kolorze czarnym, bez owiewek, z charakterystycznym napisem na zadupku "Eat my shorts", rejestracja z tego co pamiętam LKR. Ktoś od nas?

:
Ja widziałem gsa F'ke pszczółkę (żółta) na na poboczu przy remoncie trasy Lublin - Piaski.
Stał za daleko, żeby złapać rejestracje. Ktoś od nas?:d

:
Jak w temacie: Granatowy GS z rejestracją LU i pasażerem w wieku około 10 lat. Miejsce: Świdnik, lotnisko-Memoriał Janusz Kasperka ok.godz.13. Ktoś z użytkowników forum?

bonk
[Usunięty]
:
Sting, to Ty jechałeś dzisiaj za jakąś Yamahą około 17.30 między Kijanami a Lublinem? ;)

:
Ja :) a jak to się stało, że ja Cię nie zauważyłem ? :)

bonk
[Usunięty]
:
Jechałem wielce rozpierdzielonym, starym jak świat, białym busem, Mercedesem 'kaczką'. Wracałem z roboty, bo aktualnie w lublinie kostkę układamy (pod kliniką, na przeciwko WSEI).

:
Wczoraj około 18:20 stałem przy pubie JOKER na os. Przyjaźni w Szczecinie przy swoim moto. Kogo widzialem na ładnym czarnym Gsie na skrzyżowaniu? Ktoś od nas? :)


edit: nie zauwazylem ze to podforum lubelskie - sorki ;p

:
Tak wchodząc w temat. Pomyślałem, że forumowicz nam przybył. A tu psikus:D

:
Kto śmiga na GS500F koło samochodówki na al. Długosza? :)

Karol
:
Bonk - to Ciebie dziś widziałem na Drodze Męczenników Majdanka ok. 7? GS na lubartowskich blachach, ale szczegółowo się nie przyjrzałem.

bonk
[Usunięty]
:
Nein ;) W Lubartowie są już ze trzy GSy, ale chyba tylko ja się tutaj udzielam.

:
Widziałem dzisiaj gs 500 czarny wersja five star pod UMCS. Ktoś od nas ??

:
W tle gs, ktoś z forum???
https://www.facebook.com/...pe=1&permPage=1

:
bilder napisał/a:
Widziałem dzisiaj gs 500 czarny wersja five star pod UMCS. Ktoś od nas ??



Cześć! To ja, to ja! <hejka>

:
Czy dzisiejszy motomikołaj na czerwonym GS jest obecny na naszym forum?:P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.