jak podniesc przewrocona GS ke ??? help
Odpowiedz do tematu

bogna
[Usunięty]
: jak podnieść przewróconą GS kę ??? help
przewróciłyśmy się i nie umiałam podnieść moto. siara. Podrzućcie sposób bo na pewno jest:(

Szejku
[Usunięty]
:
Stajesz plecami do moto mniej więcej na wysokości baku, chwytasz jedną ręką rączkę pasażera drugą kierownicę i z przykucnięcia podnosisz moto ;) .

@edit

Na tvn turbo był kiedyś taki fajny program "motocyklicznie". Jak dobrze pamiętam porad dla początkujących motocyklistów udzielał pan Tomek Kulik (jeżeli gdziekolwiek przekręciłem imię/nazwisko najmocniej przepraszam) który też pokazywał jak podnosić motocykl z ziemi.

http://tvnplayer.pl/progr...03E05,2064.html

miłego oglądania :) .

Ostatnio zmieniony przez Szejku Sob 11 Sie, 2012, w całości zmieniany 1 raz
:
Oho to ma ze 2 000kg wagi. to trzeba wezwać dźwiga specjalistycznego i podnosić powoli i skutecznie. :P

A tak na poważnie to chwytasz za ramę pod bakiem od spodu bądź kierę i stawiasz moto. Proste. :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
O tak http://www.youtube.com/wa...CYw&feature=fvw

VTR1000F
:
Jak se obejrzałem ten filmik to muszę przyznać że całkiem proste to się wydaje. Trzeba będzie mi jutro przetestować ten sposób.

Ale to jeszcze nic, raz postawiłem moto przy sklepie (pierwszy sezon) na dosyć nierównym terenie i pech chciał że ja sam trąciłem moto i poleciało na lewo stronę rączką i klamką wbijając się w styropian którym był sklep obłożony. Gdyby nie pomoc przypadkowego przechodnia to było by ciężko wyrwać moto z tej ściany boi nie było nawet jak przy baku chwycić. :zawstydzony: On za widełki i kierę chwycił ja z tyłu pod owiewkę i wyrwaliśmy rączkę z docieplenia budynku. A było co wyrywać. :D

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
bogna
[Usunięty]
:
DZIĘKI:):):) NA Was zawsze można liczyć :)

:
Witam
Sam miałem ta wątpliwą przyjemność stawiania do pionu + noc + ulewa i zmęczony po pracy , choć wielki ze mnie chłop to poszło za 2 podejściem :-) , pamiętaj staraj się podnosić nogami tzn prostując nogi a nie ciągnąc "recami" bo nie da rady - najsilniejsze mięśnie mamy w nogach, dobre zaparcie się dobór pewnego i krótkiego chwytu i szybkie rwanie jak sztangę...

Ps: wiem ze łatwo mówić, moja kobita wazy niżej połowę tego co ja (52kg), za nic w świecie przenigdy by nie podniosła - testowaliśmy.. :-)

bogna
[Usunięty]
:
Będę testowała sposób na trawie i poduszkach chyba bo w czasie przewrotki na trawie a bez poduszek;) ucierpiała owiewka , muszę tylko poczekać aż ktoś dojedzie bo w razie nie dam rady to suza zostanie na trawie i znów będzie wstyd:):):)

:
Dasz radę na prawdę.
kysa275, dał bardzo dobry filmik, a Szejku, zaś dał dobry cykl filmików, ja zobaczyłem wszystkie i polecam ;)

DSRTEagle
[Usunięty]
:
Tylko jak bedziesz probowala, to najlepiej kladz na lewa strona - jak mi sie ostatnio polozyl na prawo to sie troche kwasu z akumulatora na wydech wylalo :/

Szejku
[Usunięty]
:
DSRTEagle napisał/a:
Tylko jak bedziesz probowala, to najlepiej kladz na lewa strona - jak mi sie ostatnio polozyl na prawo to sie troche kwasu z akumulatora na wydech wylalo :/


Jeżeli miał byś założoną rurkę do odpowietrzenia to na pewno nic złego z wydechem by się nie stało :) .

DSRTEagle
[Usunięty]
:
To tam ma byc wezyk? :P Pewnie nie jedyna brakujaca czesc w moim sprzecie

Szejku
[Usunięty]
:
No jeżeli lubisz jak kwas kapie ci na ramę nawet przy normalnej jeździe i ją powoli rozkłada to spoko. Ja tam wolę mieć założony wężyk niżeli płakać ,że przy 130 km/h rama mi się złamała :rotfl:

DSRTEagle
[Usunięty]
:
Wezyk sobie dorobie, tylko nie wiedzialem ze tam ma w ogole byc :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.