Kto bylby w stanie zaprezentowac mi swojego GSa w Olsztynie?
Odpowiedz do tematu

Nemetrix
[Usunięty]
: Kto byłby w stanie zaprezentować mi swojego GSa w Olsztynie?
Witam,

powoli zbieram fundusze na Suzuki, jeszcze trochę pozbieram ;) Na żywo sprzęt tego typu widziałem tylko jak mi kiedyś śmignął koło auta, więc pytanie czy ktoś mógłby mi zaprezentować jak taki GS wygląda z bliska, dać się przymierzyć w siodle, opowiedzieć o eksploatacji itd. ? W ramach podziękowania będzie jakieś dobre piwko ;) Oczywiście zapytanie skierowane do ludzi z Olsztyna, ewentualnie okolic :) Jak ktoś nie reflektuje na browarka to możemy się umówić na lotnisku na Dajtkach, oprowadzę po terenie, pokażę wszystkie sprzęty, będzie można pobawić się za sterami, mogę umówić na lot motolotnią ;)

Pozdrawiam, Piotrek.

:
Siema. Jeśli bardzo ci się nie spieszy to mogę pomóc. Problem w tym, że w Olsztynie będę dopiero za tydzień.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
nospoon
[Usunięty]
:
Ja tez bede pod koniec przyszlego tygodnia, to mozemy we dwoch wpasc tam do Ciebie. Podpytalbym przy okazji conieco odnosnie szkolen pilotazu w naszym lokalnym aeroklubie (o ile sie w tym orientujesz).

P.S. Sorry za brak polskich znakow ale niestety akurat pisze z kompa ktory ich nie obsluguje.

Nemetrix
[Usunięty]
:
wysłałem do was PW :)

jeśli chodzi o wszelkie info o szkoleniach itd. to nie ma problemu, będziesz miał informacje z pierwszej ręki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.