WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: studi
Wto 21 Gru, 2010
Forumowe GADZETY
Autor Wiadomość
maksa
[Usunięty]

  Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   Forumowe GADŻETY

witam
Ja z BIG propozycją na FORUM GS 500 :)

Sprawa wygląda następująco:
Takjak pisałam poniżej w tematach jestem wstanie załatwic koszulki bluzy i inne gadżety forumowskie na forumowiczów ale to nie o to tylko chodzi :)

Wydaje mi sie ze tu powinna byc prowadzona jakaś konkretna polityka..mianowicie powinniśmy ustalić jakies stałe składki co miesiąc na dane konto i wpłacac regularnie pieniążki nie mowie tu o nie wiadomo jakich kwotach, musimy przyjąć jedna stała opłate i za te piniadze zrobić koszulki bluzy , kalendaże, smycze, breloczki itp.. mam taka firmę i w poniedzialek dowiem sie wszystkiego co za co i za ile wtedy bedziemy mieli jakis jasniejszy obraz na to wszystko. Każdy forumowicz który regularnie oplaca składki dostaje naklejke firmową z logiem forum i ma ja naklejona na motocyklu, po tym poznajemy ze nalezy do ogolnopolskiego ugrupowania GS500 z naszym logiem.. za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum..zaczynam sie nakrecac myśle ze jakby bylo duze poparcie tego pomysłu razem mozemy zdziałać cuda :)
 
 
ghostrider
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Wszystko ładnie, pięknie ale źle mi się kojarzy takie przymusowe dawanie kasy, a jak się nie da to co ktoś wylatuje ?
Koszulki, bluzy itp. powinny być indywidualną sprawą tzn. każdy płaci za siebie i za to co chce, wtedy gdy jest zbiórka na koszulki

Naklejki, fajny pomysł choć i tak myślę, że to powinna być indywidualna opłata.
Choć zanim zbierze się te kilkanaście osób aby sprzedać przykładowo 100-200 szt. naklejek potrzeba trochę czasu, a nie wiem czy ktoś się odważy wyłożyć kasę ? Raczej nie. Wiem z własnego doświadczenia.
Więc tu by się przydała "kasa forumowa" i nikt by nie ucierpiał.

maksa napisał/a:
za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum


O i to już mi lepiej podchodzi, jeśli chodzi o tą zbiórkę, zawsze chociaż jakiś prowiant, % itp

Część kasy można by zawsze przeznaczyć na jakieś akcje charytatywne

Tylko jeszcze jedno, na jakiej zasadzie miało by to działać ? Jedni dają 5 zł składki, a inni nic - oni nie dostają czy jak ?

Temat do dyskusji ;)
 
 
pootietang
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

jak ktoś chce gadżet to niech sobie zamówi i zapłaci za niego.
obowiązkowa składka ?? :dobani: :dobani:
to jest forum dla wszystkich i dostęp do niego jest otwarty. nikt nikogo tu do nikogo nie zmusza i mam nadzieję że tak zostanie bo pewnie forum straciło by wielu cennych forumowiczów.

maksa napisał/a:
za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum..

tylko że wszyscy nie jeżdżą na zloty i ci co musieli by płacić a nie chcieliby lub nie mogli być na zlocie sponsorowaliby obecnych na zlocie :zdziwko:
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

ghostrider napisał/a:
a jak się nie da to co ktoś wylatuje ?

nikt nie wylatuje wlasnie w tym rzecz ze ten kto placi skladki dostaje naklejke, tak jest w kazdych moto teamach, maja swoje logo naklejka placa skladki igadzety maja tylko ci co sa w kregu, reszta nie wylatuje tylko poprostu niema gadzetow i naklejek.to jest takie jednoczące.. troche zle to zrozumieliscie.
Zastanówcie sie nad tym jeszcze ja mysle ze to dobra idea :)

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 ]
nie ograniczamy forum tylko do tych co placa, ja nie wiem czy ja sie jasno nie wyrazam.. forum jest dla wszystkich tylko naklejka dla i naszywki dla tych ktorzy placa reszat normlani ekorzysta z forum tak jak kazdy..

naprzyklad moto zlocikk to naprzyklad a nie ze koniecznie moze byc chcialam zebyscie wy tez troche pkmysleli jak wymyslicie cos innego to sie przeznaczy ta kase na cos innego nie koniecznie na zlot.. :/

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 ]
Wezmy naprzykład forum ogolnopolskie forda fiesty ja wiem ze to nie to samo ale mialam okazje tam byc i podoba mi sie tak jak oni to zorganizowali, a mianowicie:
kazdy korzysta z forum, placa skladki po 20 zł ten kto zaplaci dostaje kalendarz, naklejke forumowa i jakies inne gadżety , a u nas to naprzyklad moze byc koszulka, bluza, naklejka i smycz albo cos tam innego co bysmy ustalili wszyscy.nie mowie ze tak musi byc ja tylko daje przyklad. wtedy forum dziala dalej tak jak dzialalo do tej pory, nic sie nie zmienia i nikt nie wylatuje, ale ci co nie zaplaca nie maja dostepu do koszulki czy bluzy czy tez naklejki z logiem forum. To jest tylko i wylacznie moj pomysl cos takiego wpadlo mi do glowy dlategopostanowilam to jakos wcielić w zycie, macie prawo wypowiadac sie na kazdy temat ale podejdzcie do tego troche bardziej optymistycznie:) pozdr
 
 
Majic 

Model GSa: GS 500E
Wiek: 41
Dołączył: 11 Lut 2008
Pochwał: 1
Posty: 589
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Maksa, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w większości użytkowników tego forum nasz GS to tylko etap przejściowy. Czasem nawet po dwóch miesiącach ludzie zmieniają na coś mocniejszego. Po co wtedy komu bluza gs500 jak jeździ na np fazerze ?
Ogółem jestem negatywnie nastawiony do tego pomysłu.
_________________
Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
 
 
 
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1819
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Jeśli znajdzie się odpowiednia grupa userów regularnie przelewających pieniążki na konto i otrzymujących za to naklejki, smycze, breloczki, itp. to proszę bardzo. Ale tą akcję robisz Ty jako userka - zaznaczam to żeby potem nikt do osób prowadzących to forum nie miał pretensji o cokolwiek związanego z taką akcją. Taka mała profilaktyka i asekuracja w jednym w razie czegoś ;) !

Osobiście pomysł mi się nie podoba. Jak już chcesz coś takiego z organizować, to moim zdaniem lepiej zrobić to w tradycyjny sposób - zakładasz temat z info, że możesz załatwić to, to i to + fotki jakiegoś wzoru, podajesz przybliżony koszt, zbierasz PV od użytkowników, załatwiasz co trzeba i wysyłasz.

PS - Maksa jak Cię proszę, zacznij używać jakiegoś edytora tekstów skoro przeglądarka nie sprawdza Ci pisowni :kwasny:
_________________
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk
http://www.grupa-poludnie.info
Ostatnio zmieniony przez leon Sob 24 Sty, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

leon napisał/a:
PS - Maksa jak Cię proszę, zacznij używać jakiegoś edytora tekstów skoro przeglądarka nie sprawdza Ci pisowni

sorki zawsze sie spiesze i pisze szybko pomijam literki a w dodatku klawiatura szwankuje, ale obiecuje sie poprawić :) a nad tymi gadżetami to ja jeszcze popracuje, wzór juz niebawem wrzuce na forum mam nadzieje ze sie spodoba :) pozdrawiam
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Pochwał: 12
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Tak jak już wyżej napisali koledzy, obowiązkowa składka raczej w grę nie wchodzi, trzeba by było się zorientować ile co kosztuje, kto jest zainteresowany, zrobić jakąś listę i pozbierać pieniążki. Udało nam się taką zbiórkę zrobić, jeśli chodzi o serwer i teraz mamy na kiiilka ładnych miesięcy pieniędzy na utrzymanie naszego serwera :)
 
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

no dobra skoro tak do tego podeszliście i waszym zdaniem nic ztego nie będzie to ok ja tylko chciałam podsunąć jakiś pomysł.. zdanie wasze na jego temat juz znam tak więc już nie naciskam.
Info odnośnie koszulek podam najwczesniej w poniedziałek jak sie wszystkiego dowiem. jak będe mieć już gotowe wzory to wrzuce foty na forum, wtedy możecie składac zamówienia kto chętny na koszulkę z logo forum. I mysle że narazie pozostaniemy tylkoprzy koszulkach resztę gad żetów wymyśli sie po drodze, zależne to będzie od tego kto na co będzie chetny.. nie będę robic smyczy dla dwóch osób :) na wszelkie pytania i propozycję czekam z otwartymi ramionami :) pozdr
 
 
hubertgontarz 



Model GSa: GS 500E
Dołączył: 05 Lis 2007
Pochwał: 4
Posty: 2021
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 27 Sty, 2009   

Idea składki regularnie płaconej ma kilka plusów, jednak uważam że nie można zamykać forum dla innych userów.
Tak jak zostało napisane, forum powinno być szeroko dostępne, sprawnie działające, tak żeby pomóc innym użytkownikom GS-ów. Jak na razie myślę że to się dobrze udaje.

Co do koszulek, pochwalam pomysł i jestem ZA. Sam piszę się na jedną.
To tyle ode mnie.
_________________
www.gs500.pl
 
 
ilk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

obowiązkowa składka zawsze wywołuje emocji...wydaje mi się ze nie jest konieczna...tak z mojego doświadczenia skąd indziej to na gadżety robi się zrzutkę w razie ich zamawiania (lista, projekt, składka, zamówienie), a ponieważ utrzymanie forum zwykle coś kosztuje każdy przy takiej okazji wpłaca o ustalona "marżę" więcej i wszystko działa... sposób niezły bo i tak tylko najbardziej zainteresowanie robią wpłaty, a skoro ktoś chce mieć np. bluzę czy koszulkę to i nie widzi problemu, żeby się dorzucić...

tak przy okazji myśleliście coś o smyczach? niedawno przerabiałam taki projekt, ale jakoś dziwnie mi na myśl ze przy moich kluchach mam smycz z logo bandyckiego forum...wolała bym gs...
 
 
hubertgontarz 



Model GSa: GS 500E
Dołączył: 05 Lis 2007
Pochwał: 4
Posty: 2021
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

ilk, żeby projekt pt. "smycz GS" wypalił potrzebny jest organizator. Osoba która założy temat, policzy ile trzeba na to kasy, jeżeli zbierze się odpowiednia liczba osób zamówi itd.
_________________
www.gs500.pl
 
 
Irys 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Wrz 2009
Pochwał: 12
Posty: 1105
Skąd: Szkocja
Wysłany: Wto 09 Mar, 2010   

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

(przepraszam, musiałam... :wstyd: )
_________________
 
 
horoshka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Wrz, 2010   Forumowe GADŻETY

Pogratulować małżonki greyfox , maska też wygląda kozacko.
Nigdy nie próbowałem robić sobie jakiś gadżetów bo jedyne co mi kiedyś wychodziło to modelarstwo zarówno drewno jak i gotowe plastikowe modele do tego dość amatorskie , nawet gdzieś mam jeszcze model kurska jak znajde to zrobie fotkę i wrzucę przy okazji.
 
 
Makar00n
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Wrz, 2010   

Jesteś pewien, że dobrze trafiłeś? :D nie wiem czy to przypadek czy co, ale to pisała Maksa, a nie maska :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.