Nabor na administratorow/moderatorow
Odpowiedz do tematu

:
Grzechu16 napisał/a:
Yaszczi myślę, że zdążyłeś się nacieszyć funkcją moderatora.


Oj tam oj tam, nie znacie się na żartach. Emota z języczkiem nie znalazła się tam przez przypadek. Akurat natknąłem się na tego gif'a na kwejku i tak mi się skojarzyło z dyskusją w tym temacie.
Podobnie jak sezrg wyrażam skruchę :padam:

:
Chciałem zgłosić swoją kandydaturę jako moderatora w dziale giełda.
Jestem od 6ciu lat powiązany z forum . Posiadam doświadczenie w ocenie stanu technicznego ponieważ sprowadzam motocykle do Polski z całej UE . Sam osobiście sprzedałem ok 250 sztuk Suzuki GS 500 na rynek Polski. Jestem na bieżąco z wszystkimi formalnościami które trzeba załatwiać w urzędach. Wiem jak powinny wyglądać dokumenty dla motocykli importowych, więc swoją wiedzą i doświadczeniem uważam, że będę w stanie pomóc i udzielić informacji jeżeli chodzi o stan techniczny. Dodatkowo ostatnimi czasy przynajmniej raz dziennie jestem online na forum.

:
Chemical napisał/a:
Posiadam doświadczenie w ocenie stanu technicznego

Dział Sprzedam nie jest od komentowania stanu technicznego wystawionych tam motocykli, nigdy nie był i nie powinien być.

Od tego jest dział Suzuki i nie tylko w ogłoszeniach, gdzie możesz komentować, a mało to robisz. Zapraszamy do ocenienia stanu technicznego motocykli o które obecnie pytają zainteresowani.

Chemical napisał/a:
Jestem na bieżąco z wszystkimi formalnościami które trzeba załatwiać w urzędach.

Od tego jest dział Prawo.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
niejako przy kupnie motocykla wszystkie te wiadomości się ze sobą na wzajem przeplatają a wątek do oceny jest po to żeby się z niego czegoś dowiedzieć " w pigułce", a nie latać po forum i szukać igły w stogu siana. To że nie nie oceniam propozycji motocykli które wstawiają ludzie to tylko dlatego że nie chce zaśmiecać tematów tym co już moi poprzednicy napisali wcześniej. Mimo wszystko i tak zgłaszam siebie jako kandydata na moderatora bo czuje się dobrze akurat w tym dziale .

[ Dodano: Nie 12 Sty, 2014 ]
tmi napisał/a:
Dział Sprzedam nie jest od komentowania stanu technicznego wystawionych tam motocykli, nigdy nie był i nie powinien być.


A kto tu pisał o dziale sprzedam ? Bo mi chodziło o giełdę. :zdziwko:

:
Chemical napisał/a:
A kto tu pisał o dziale sprzedam ? Bo mi chodziło o giełdę.

Bo giełda to również dział z ofertami sprzedaży i kupna motocykli i innych rzeczy?

Chemical napisał/a:
To że nie nie oceniam propozycji motocykli które wstawiają ludzie to tylko dlatego że nie chce zaśmiecać tematów tym co już moi poprzednicy napisali wcześniej.

To nie wiem co chcesz robić i chyba czegoś nie rozumiem. Jak już bardzo nie chcesz wtrącać się innym co już napisali to zawsze można coś dodać nt. stanu technicznego motocykla o który ktoś pyta, a ponadto jest kilka zapytań bez odpowiedzi, właśnie sam odpowiedziałem odnośnie jednego zapytania na które nikt nie raczył pytającemu nic odpisać.

Najpierw się czymś wykaż, najlepiej coś więcej niż odpowiedzenie, że samemu sprowadzasz lepsze motocykle i dlaczego lepiej kupić coś innego, bo potem moderatorzy mają dużo czyszczenia w tematach gdzie robi się offtopic.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
A giełda to tym samym " Suzuki w ogłoszeniach i nie tylko " więc tutaj komentowanie ma wpływ.
Chyba Twój arogancki styl wypowiedzi bierze się stąd że Twoje stanowisko w tym dziale stało się zagrożone moją kandydaturą :cool:

:
Chemical napisał/a:
A giełda to tym samym " Suzuki w ogłoszeniach i nie tylko " więc tutaj komentowanie ma wpływ.

W takim razie komentuj, są tematy bez odpowiedzi, o to mi właśnie chodzi. W pozostałych też warto coś dodać, tworzy to pewnego rodzaju burzę mózgów i daje pytającemu szerszy obraz motocykla o który pyta.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Chemical napisał/a:
Chyba Twój arogancki styl wypowiedzi bierze się stąd że Twoje stanowisko w tym dziale stało się zagrożone moją kandydaturą :cool:


Tak dla jasności dodam, że przydział moderatorów do poszczególnych działów jest już od dawna nieaktualny. Każdy jest od wszystkiego, a że wyszło tak że jeden częściej odpowiada w tym, a nie innym dziale to tylko kwestia dogadania. Więc jeśli miałbyś być modem tylko od jednego działu to raczej słabo. Reszty nie komentuję bo mi to różnicy nie robi.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Tak dla jasności dodam, że przydział moderatorów do poszczególnych działów jest już od dawna nieaktualny.

Nie do końca tak jest, bo zawsze Wasza praca podlega ocenie i nigdy nie wiadomo kiedy ktoś z Was zostanie zastąpiony, zresztą to samo tyczy się i mojej czy Grzecha osoby.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.