Nabor na administratorow/moderatorow
Odpowiedz do tematu

demot
[Usunięty]
:
Jestem za :)

:
lomax napisał/a:
Ja proponuję na stanowisko administratora forum użytkownika maruder07


A jeszcze czego :szok: nie chcę, nie będę i się nie znam na tym! A poza tym i tak nie mam czasu na prowadzenie forum. Dodatkowo mizerny byłem z informatyki, więc odpadam, prywatnie i tak mam co robić, kłopotów mi nie potrzeba więcej.

Admin proszę usuń posta po 24H od publikacji, plizzz. Danke. :)

Prędkość - Bogiem,
Turbo - Nałogiem,
Nitro -Zabawą,
Prowadzenie - podstawą...
:
maruder07 napisał/a:
lomax napisał/a:
Ja proponuję na stanowisko administratora forum użytkownika maruder07


A jeszcze czego :szok: nie chcę, nie będę i się nie znam na tym! A poza tym i tak nie mam czasu na prowadzenie forum. Dodatkowo mizerny byłem z informatyki, więc odpadam, prywatnie i tak mam co robić, kłopotów mi nie potrzeba więcej.

Pewnie będzie nam ciężko, ale skoro już tak prosisz to dobra...

:
Zgłaszam swoją kandydaturę na:

1 x Administrator - ze znajomością zagadnień hostingowych (programowanie w php, obsługa mysql, język javascript i html, obsługa serwera DNS);

Mam trzyletnie doświadczenie w branży, aktualnie pracuję jako Soft Developer.

Romet Komar 76' => Simson S51 81' => ER-5 99' => CB 600 S 01' => Z 750 S 05'
:
Sorry za lekkie odgrzanie kotleta, ale jestem za kandydaturą Yaszcziego i w sumie, też sporo czasu siedzę na forum, także nie mechaniką (bo kiepski ze mnie grzebacz), ale innymi działami mogę się zająć. :)
Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Ja bym sie podjol dzialu mechaniki ale nigdy nie bylem ani modem ani adminstratorem niczego takze brak doswiadczenia jest wielkim miom minusem pozatym reszte jakos ogarniam ;-p

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
sezrg napisał/a:
Ja bym sie podjol dzialu mechaniki ale nigdy nie bylem ani modem ani adminstratorem niczego takze brak doswiadczenia jest wielkim miom minusem pozatym reszte jakos ogarniam ;-p


Pierwsze wyzwanie, słownik google...

vespkon
[Usunięty]
:
sezrg napisał/a:
Ja bym sie podjol dzialu mechaniki


Moim zdaniem przydałby się ktoś, kto potrafiłby wyłapywać tego typu kwiatki na forum i je skutecznie poprawiać, bo czasem, to aż przykro jest czytać niektóre posty.

:
vespkon,
szczerze, sam czasami robię błędy a mimo wszystko niektórzy nawet nie robiący ortów piszą tak, że trudno się to czyta, bez ładu, składu i logiki. Jak by miała być osoba, która wszystko by sprawdzała i poprawiała po innych to by nic innego nie robiła tylko 24h na forum siedziała.

Myślę, że to jak kto pisze świadczy tylko o nim samym i niech tak zostanie, od razu wiemy z kim mamy do czynienia.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Sorry ale pisze z komórki w większości i nie mam polskich znaków wiec pisze tak żeby każdy zrozumiał,
ale jak chcecie typową Polszczyznę to nie ma problemu.Będę pisał jak Sienkiewicz poprawną Polszczyzną i też 3/4 forumowiczów nic nie skuma. W szczególności młodzież typy Anioł wychowani na dragon ball -u itp...

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Turos
[Usunięty]
:
sezrg napisał/a:
W szczególności młodzież typy Anioł wychowani na dragon ball -u itp...

Ej obraziłeś mnie wiesz? Jestem wychowany na Dragon Ballu i innych ANIME z RTL7 i nie życzę sobie takich tekstów. Szufladkowanie ludzi nie jest w porządku, wiesz? Rany, co za gość. Ja dziękuję, za takiego ADMINA co szufladkuje ludzi.
Poza tym pisząc z komórki możesz pisać poprawnie tylko bez "ogonków" i każdy zrozumie. Jak do tej pory nikt nie skarżył się, że ktoś pisze poprawnie, ale bez ogonków.

:
Grzechu trochę się ociąga z napisaniem więc ja to uczynię.

Wybraliśmy pewną grupę osób, część zaproponowaliśmy sami i uzgadnialiśmy poprze PW i oto nasze propozycje.
  • moderatorzy działu ogólnego - ziomek4000, lomax
  • moderator działu mechanika - sezrg
  • moderatorzy działu giełda - RedShadow, simin
  • moderator działu news - yaszczi - dotychczasowy moderator zupełnbie się nie interesuje działem i zostaje zdegradowany

Na razie nie obsadzamy funkcji administratora, gdyż cały czas się zastanawiamy kto byłby najodpowiedniejszy.

Uprawnienia dostajecie na miesiąc, maksymalnie dwa i po tym czasie niektórzy z was pozostaną, a część być może zostanie z tych funkcji odwołana, wszystko zależy od was samych jak się w tej funkcji sprawdzicie.

Każdy z moderatorów ma takie same uprawnienia więc generalnie może moderować każdy dział, ale przede wszystkim (poza modami ogólnymi) działy do których zostali wyznaczeni.

Uprawnienia powinienem wyklikać do 1 września abyście mogli pełnić swoje obowiązki.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
jestem za! :) poproszę PW z większą ilością szczegółów co do mojej funkcji.

[ Dodano: Sro 29 Sie, 2012 ]
Turos napisał/a:
Jestem wychowany na Dragon Ballu

to już wiemy jak się ubierasz :P

:
studi napisał/a:
Grzechu trochę się ociąga


yaszczi napisał/a:
Turos napisał/a:
Jestem wychowany na Dragon Ballu

to już wiemy jak się ubierasz :P

Ja też oglądałem Dragon Balla jak chodziłem do podstawówki a ubieram się w cywilizowany sposób! Także ten... Yaszczi myślę, że zdążyłeś się nacieszyć funkcją moderatora.

:
Oj bez przesady. Prosze sie nie fochowac. Przepraszam ze kogos urazilem i postaram sie wiecej tego nie robic. Jak kolega wczesniej napisal , piszac z komorki bede pisal bez ogonkow. Jeszcze raz przepraszam. Teraz mozna poprzednie wpisy jak i ten usunac bo sa zbedne w tym temacie, a jak sie spotkamy to stawiam browar w ramach przeprosin.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.