kogo widzialam/em ??
Odpowiedz do tematu

: kogo widziałam/em ??
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??

: Re: kogo widziałam ??
garfield napisał/a:
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??


F-ka i warkocz toż to rosche :) Tylko ona miała HJC a nie SUOMY.

:
a dziś na rodzie w Stęszewie ok 22 z plecaczkiem?

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
Bzdryk
[Usunięty]
:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)

: Re: kogo widziałam ??
Machu napisał/a:
garfield napisał/a:
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??


F-ka i warkocz toż to rosche :) Tylko ona miała HJC a nie SUOMY.



Machu Marzena nie ma już Fki !! !

:
Marzena ma SV'ke, tradycyjnie widuję ją codziennie pod blokiem idąc po moto na parking :P

:
Kto byl dzis na kontenerach po 21. Niebieska Fka, 06 lub 07. Rejestracja: PZ 8...

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
O ile się nie mylę to widziałem dzisiaj koło godz. 14, użytkownika Calanthe na cieszkowskiego w swaju koło chaty polskiej xD

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
Calanthe
[Usunięty]
:
andy963 napisał/a:
O ile się nie mylę to widziałem dzisiaj koło godz. 14, użytkownika Calanthe na cieszkowskiego w swaju koło chaty polskiej xD

To pewnie masz racje,wszyscy mnie widza, a ja jakos nikogo nie widzę :kwasny:

EXUS_94
[Usunięty]
:
Trudno żeby z takim moto Cię nikt nie widział :rotfl:

:
Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Calanthe
[Usunięty]
:
yaszczi napisał/a:
Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Tak to byłem ja z jeszcze jednym kolega na bandziorze.Niebawem filmik z tego wypadu w odpowiednim dziale :P

:
Calanthe napisał/a:
yaszczi napisał/a:
Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Tak to byłem ja z jeszcze jednym kolega na bandziorze.Niebawem filmik z tego wypadu w odpowiednim dziale :P


Nieźle, nieźle jeszcze trochę a wszyscy z Poznania i okolic gdzieś Cię zobaczą :rotfl:

:
kolega Calanthe widziany dziś w Kórniku ok. 12:30 przy knajpach koło zamku z większą ekipą motórzystów ;) byłem puszką, chciałem zagadać, ale spieszyłem się na statek :P

Calanthe
[Usunięty]
:
yaszczi napisał/a:
kolega Calanthe widziany dziś w Kórniku ok. 12:30 przy knajpach koło zamku z większą ekipą motórzystów ;) byłem puszką, chciałem zagadać, ale spieszyłem się na statek :P

..rozumiem,ze na statek słuzbowo :D ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.