Smiganie krk
Odpowiedz do tematu

wiktor
[Usunięty]
:
Raczej martwa cisza. Jeśli ktoś ma ochotę to w sobotę wybieram się do Niedzicy, więc serdecznie zapraszam.
Droga http://goo.gl/maps/4pk9

Ja ruszam z Kalwarii.

:
Hehe poleciałbym z Tobą ale wczoraj byliśmy w Niedzicy więc jak bedę się wybierał to pewno w inne rejony i w niedziele:) Jakby coś ja proponuję szczególnie osobom z krk i bliskich okolic jakieś wieczorne krótkie wypady do 50km . Jak ktoś również respektuje takie krótkie latanka to pisać na PW:)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
banan
[Usunięty]
:
Z takich krótkich spotkań, można by rozruszać krakowską ekipę GSiarzy - proponowałbym spotykać się co któryś czwartek np. na Lukoilu na opolskiej trochę pojeździć i dołączyć do czwartkowego nocnego. Byłby ktoś chętny na tego typu minizloty :) ? Na czwartkowym jeszcze nie byłem zawsze mi coś wypada a razem byłoby raźniej.

wiktor
[Usunięty]
:
Można by na coś takiego się umówic, ja też jeszcze nie byłem na nocnym.

:
a co byście powiedzieli na niedzielny wypad nad jezioro solińskie tylko trzeba by wyjechać rano a powrót wieczorem???

:
Banan jestem za :) rzuć tylko dokładną godzinę jak będzie bliżej czwartku:) Andrzej mówisz o solinie w bieszczadach?

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
tak, południowo wschodnia część polski obok Ustrzyków Dolnych

:
Na jeden dzien taką traskę to średnio mi się widzi jak mam być szczery:) Odkładam siły na jakiś wypad ale 2-3dniowy.

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
to jest około 250 km w jedną stronę z tym że nie jedziemy cały czas, można odpocząć i podziwiać widoki albo pośmigać na winklach.

banan
[Usunięty]
:
OK, widzę że uzbiera się trochę chętnych ja napewno namówiłbym jeszcze 1 kolegę z GSem na te nocne. Tylko niestety w ten czwartek tego nie ogarnę bo maszynę - zostawiłem w domu. W Krakowie do końca tygodnia jestem "zapuszkowany". Także umówmy się na przyszły czwartek - szczegóły na początku przyszłego tygodnia. Może znajdzie się więcej chętnych osób.

: nudy
jeździcie coś w weekend??

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Ja mogę dzisiaj w godzinach od teraz do oporu:D Jak coś to namiar na mnie bo nie koniecznie bede miał komputer odpalony:) 694 735 973

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Jake
[Usunięty]
:
Panowie!
Odradzam wycieczke jednodniową nad Soline! :D Sam jestem z Sanoka (jakieś 40 km od najbliższego pktu na Solinie) i na pewno nie wybrałbym sie tam, gdybym miałe wiecej niż może 70. Teren już totalnie niemiejski. Jak dojedziecie, to już trzebaby wracać, bez sensu.

No chyba, że chcecie sobie maraton zrobić ;) i paliwa troche spalić.

meg_nh
[Usunięty]
:
wybieracie sie 24.08 na zlot do Radawy koło jarosławia?

http://www.zlotymotocyklo...-W-Radawie.html

wiktor
[Usunięty]
:
Piątek praca niestety. Ja w sobotę 25.08 jadę na pielgrzymkę do Kalwarii, a potem gdzieś na wycieczkę. Jak ktoś będzie, to dajcie znać.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.