Gdzie na zakupy i serwis w okolicach Zabrza?
Odpowiedz do tematu

miziel
[Usunięty]
:
Jak częsci to polecam MOTOCYKL w Grzybowicach :)
Jak ubrania polecam bikers-choice w Gliwicach na Jagiellonskiej :)

To tak wracając do tematu ;)

PS. Człowiek nie jest osobą nieomylną... Wystarczyło ptzyłożyć i sprawdzić, toż to 10s roboty a podejrzewam, ze Set w razie czego oddałby kasę albo wymienił... I powiedz mi wystaje 20cm ponad siodełko cyz jednak 1.5cm i to n tyle, ze w słabszym świetle można było nie zauważyć rozległości tego wgniecenia?

To tak z ciekawości zwykłej czystej ;)

Pozdr :)

affectpct
[Usunięty]
:
nie no wystaje troche tego narazie nakleje tankpada

kuki_870331
[Usunięty]
:
Polecam sklep w Zabrzu na ul, Rosevelta kolo koscioła. NIe jedzcie do moto-hybryd (to sie powinno nazywac moto zlodziej) drozyzna jak nie wiem, ten sklep na grzybach tez odradzam. Ten sklep w zabrzu nazywa sie Moto-ATV i jest spoko obsluga. Ewentualnie moto moda w Miasteczku slaskim ale nie pamietam ulicy. Ale w google znajdziecie.
:) Pozdrawiam

koral
[Usunięty]
:
No, ale przyjacielu jakieś konkrety? Dlaczego moto-złodziej i dlaczego nie polecasz Motocykla na "grzybach" ?
Na Roosevelta kupowałem tam z dwa razy jakąś Pierd..., z tego co kojarzę mają dość drogo, ale ogólnie bez zarzutu. Co do moto moda w Miasteczku Śląskim to również polecam. Ja kupowałem tam kask, znajomy kask, kurtkę, rękawiczki i obsługa całkiem PRO i ceny też są OK :hyhy:

Noki89
[Usunięty]
:
Ja cały swój sprzęt (Spodnie, Kurtka, Kask, Rękawice, na buty ciągle zbieram) kupiłem w Moto-hybrydzie, serwisuje tam motor od dawna i jestem w 100% zadowolony z każdego zakupu:) Polecam w 100%, poza tym w Hybrydzie czasami da się uciąć trochę z ceny:))

koral
[Usunięty]
:
Trochę inny, trochę podobny temat więc nie będę nowego otwierał.
POTRZEBUJE na gwałt dysze 120 do gaźnika orientuje się ktoś może, gdzie na śląsku dostane od ręki bez czekania?
I ewentualnie pokrywki przepustnicy? Właściwie jedną bo moja jedna ma kuku :wstyd:

Pozdrawiam

Bea
[Usunięty]
:
miziel napisał/a:
Jak częsci to polecam MOTOCYKL w Grzybowicach :)

Również polecam. Jeżeli znajduje w internecie tańsze części zawsze obniżają cenę. MOTOHYBRID jest ok, ale części i akcesoria droższe niż w MOTOCYKLU

affectpct
[Usunięty]
:
ogólnie kupuje w motocyklu na grzybowicach ale przejade sie jeszcze do miasteczka slaskiego

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.