dobry serwis/mechanik w krakowie
Odpowiedz do tematu

Dakota
[Usunięty]
:
Ja tam nie serwisowałam - przeraził mnie bajzel jaki tam wtedy mieli...
ale mojemu koledze hamulca nie dokręcili...

JayDee
[Usunięty]
:
Co do Wilcza Garage, to fakt, że nie raz mają trochę bajzel, ale ja bym to bardziej uznał za nieład artystyczny, bo każdy doskonale wie co, gdzie i po co ma, nie motają się, nie szukają, nie cudują. Poza tym uważam, że mechanika to brudna robota i ciężko się spodziewać lśniących kafelków i panów w garniturach ;)

Co do samej jakości obsługi i wykonania. Niemalże od 1 spotkania jestem na Ty ze wszystkimi, Michał jako główny zarządzający logistyką serwisu jest bardzo sympatycznym i rzeczowym gościem z głową na karku.
Nie jest zwykłą sekretarką tylko wie co mówi, wie o co chodzi.
Mechanicy bez zająknięcia i bez zastanowienia doskonale wiedzieli co i gdzie robić jak np. przyjeżdżałem tam na chwilkę skonsultować drobne usterki. Przeważnie kończyło się na ich naprawie za free, w dodatku robili to chętnie, nie musiałem się prosić nie wiadomo jak.

Co do gruntowniejszych napraw - za każdym razem co oddawałem Suzan w ich ręce, wracała nie dość, że w pełni sprawna, to jeszcze w dodatku czyściutka jak łza. 1 z mechaników ma tam ponoć zboczenie, że nigdy nie oddaje brudnego moto :D
Po zwykłym przeglądzie Suzan wróciła lśniąca, z czyściutkim łańcuchem, odpicowana należycie.

Krótko mówiąc, nie zamierzam nawet testować innych serwisów, bo w Wilcza zawsze byłem i mam nadzieję będę obsłużony bez zarzutu :)

Btw. niedawno aku Yuasy kupowałem, to dostałem 40zł rabatu ;)
A na ewentualną wymianę napędu cichcem mi szepnęli, że umawiamy się na 5dych taniej ;)

:
JayDee napisał/a:


Btw. niedawno aku Yuasy kupowałem, to dostałem 40zł rabatu ;)
A na ewentualną wymianę napędu cichcem mi szepnęli, że umawiamy się na 5dych taniej ;)


ile zapłaciłeś za aku??

najlepsza muzyka to ryk silnika..
JayDee
[Usunięty]
:
150zł + zalali mi go i przygotowali do wzięcia i natychmiastowego montowania.

:
JayDee napisał/a:
150zł + zalali mi go i przygotowali do wzięcia i natychmiastowego montowania.



No to nawet dobra cena chyba?
Ja płaciłam 135zł chyba;] z alle

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
Odgrzeję temat i zapytam ponownie z racji ze ostatni wpis jest z dość dawna: jaki serwis w Krakowie polecacie? Czy wspomniany serwis Wilcza trzyma opisany wczesniej poziom? :oczami:

Pozdro!

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Ja polecę chłopaków z Warsztatu Po Godzinach. Zgodnie z nazwą działają popołudniami w małym garażu i robią swoją robotę. Ja tam przygotowywałem swojego Fazera po sprowadzeniu i sobie chwalę :)

O Wilczej się niestety nie wypowiem, bo nie bywałem nigdy..

:
Zawsze serwisowałem w M&M Motocykle. Serwis bez zarzutu, a też poradzić się czy pogadać można.

:
Ja odnośnie M&M'sów słyszałem mieszane opinie, co prawda z pierwszej ręki, ale nie doświadczyłem bezpośrednio.

:
A mówiłeś mi kiedyś ale w sumie nie wiem co konkretnie miałeś na myśli. Jedyne co mógłbym się przyczepić to niekiedy z terminowoscią trzeba pilnować.

:
Jakby kto był zainteresowany to polecam Wiejacha Moto Serwis przy ulicy Bielskiego 4A (okolice Kozłówka).
Serwisowałem tam GSa i zawsze był wyregulowany perfekt, teraz serwisuję Kawasaki i też wszystko w najlepszym porządku. Wiejacha mnie ratował jak pewien partacz mi zepsuł gaźniki, nie marudził że trzeba poprawiać po kimś, zrobił i wszystko znów było idealnie. Przy tym wiem że nie naciąga na kasę bo jak czegoś nie trzeba robić to nie robi. Rzeczowy i uczciwy gość, zawsze doradzi jak zna temat i co najważniejsze sam jest motocyklistą.
Nie wiem jak z terminami ale ja nigdy jakoś specjalnie długo nie czekałem więc raczej w normie.

PS. Właśnie zajrzałem na ich FB i niech ten film będzie reklamą serwisu
https://www.facebook.com/...883717018536979
:rotfl:

:
odświeżę temat, Warsztat Po Godzinach w tamtym roku mi naprawił gaźniki, jestem zadowolony, Adrian jest spoko gość ! Tylko lokacje zmienili i kompletnie mi nie po drodze z powrotem bez moto. Ktoś kogoś teraz poleci godnego oddania suzi?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.