dobry serwis/mechanik w krakowie
Odpowiedz do tematu

rawman
[Usunięty]
: dobry serwis/mechanik w krakowie
Witam

Poszukuje dobrego serwisu/mechanika w rozsadnej cenie w krakowie. W swoim GSie chce wymienic olej, filtr, wyregulowac gazniki oraz uszczelnic opone na feldze. Osobiscie slyszalem tylko o http://www.wilczagarage.pl/ jakies opinie, propozycje ?

pozdro

:
Interesowały mnie podobne czynności serwisowe w Krakowie i napisałem maila do serwisu Techmoto: http://www.tech-moto.pl/ Zacytuję część odpowiedzi jaką od nich dostałem:
Cytat:

Jakieś orientacyjne koszta:
synchronizacja gaźników, czyszczenie układu dolotowego, sprawdzenie całego układu dolotowego, demontaż gaźnika zespolonego, czyszczenie, ocena elementów wewnętrznych, ponowny montaż oraz regulacja podciśnień na pracującym silniku to 200zł.
sama synchronizacja 100zł. ---> jeżeli gaźniki nie były wcześniej czyszczone lepiej zweryfikować ich stan.
świece, to koszt świec.
olej Motul 5100 148zł, filtr 24zł. przy wymianie nowa uszczelka pod korek spustowym, filtr dokręcony kluczem dynamometrycznym, podobnie jak korek spustowy.
I duży przegląd zawierający wiele czynności 200zł.

żareł
[Usunięty]
:
Polecam Wilcza Garage, serwisowalem ostatnio swoją Chądę, robota zrobiona na 5 :)

:
też polecam wilcza garage
synchro i regulacja gaźników 100 z czyszczeniem 180
przegląd ogólny z wymianą płlynów 50 lub 100 nie pamiętam sama wymiana oleju chyba 30
najlepiej podjedź i zapytaj co do jakości wykonania bez zarzutu

poli
[Usunięty]
:
Ja też polecam Wilczą ;) ceny mają całkiem dobre, zawsze można pogadać z chłopakami, coś doradzą. Ja swojego GS -a wożę tylko do nich ;) .

pozdrawiam Poli.

JayDee
[Usunięty]
:
Wilcza, wilcza i jeszcze raz wilcza :) B. porządna robota, nie naciągną Cię na nic. Bardzo sympatyczni ludzie. Zwłaszcza (o ile się nie mylę) głównodowodzący, czyli Michał.

: witam
też polecam wilczą;] a dobre słowa też słyszałam o Mantrze na Wielickiej, co o nich sądzicie?

najlepsza muzyka to ryk silnika..
Dakota
[Usunięty]
:
Niunię serwisowałam na Fatimskiej u Mariusza niestety poszedł na państwowe i serwis zamknął.
Teraz serwisuję mojego Bruneta u Sebka w Motocykle Kraków i jestem bardzo zadowolona.
z Mantrą i Wilczą miałam raczej złe doświadczenia... ale to za długa historia...

TONY!
[Usunięty]
:
Małe odświeżenie tematu....
Narazie jeszcze nic nie dodam :hyhy: gdyż dopiero odstawiłem mojego Pana Suzuki do chłopaków z wilcza ... standardowy przegląd po zakupie...jak odbiorę to podzielę się uwagami.
A dlaczego wilcza? nic innego tu nie poleciliście :rotfl:

OK, moto odebrane z "wilcza garage"
Co mogę powiedzieć - nic praktycznie poważnego z nim nie musieli robić więc trudno mi weryfikować ich kompetencje. Natomiast spory plus za samą obsługę i przekaz informacji.
Chłopaki dzwonili w trakcie przeglądu i poinformowali co i jak w szczegółach.
Czas przeglądu był taki jaki założyli na początku. Przy odbiorze mechanik, który się nim zajmował (młody chłopak, nie zapamiętałem imienia) jeszcze raz krok po kroku wyjaśnił co sprawdzili, co poprawili - Wszystko OK, wyjeżdżałem z poczuciem, że Panem Suzuki zajęto się dobrze :D

Rest
[Usunięty]
:
Odgrzebie, bo chciałem polecić wszystkim Crazymj z ulicy Śliwkowej, gość na prawdę zna się na rzeczy, utrzymuje kontakt z klientem, w sposób rzeczowy i jasny tłumaczy to, dlaczego i co zostało zrobione a koszta są adekwatne do poziomu pracy, którą wykonał. Polecam serdecznie, gość siedzi w Japończykach przede wszystkim :)

Dakota
[Usunięty]
:
po serwisie na Wilczej sprawdź czy Ci hamulce dokręcili ;)

poli
[Usunięty]
:
Dakota napisał/a:
po serwisie na Wilczej sprawdź czy Ci hamulce dokręcili ;)

Jakieś niemiłe wspomnienia?
Ja przez cały sezon serwisowałem się u Nich i nigdy nie było żadnych problemów... ;)

Ostatnio zmieniony przez poli Pią 01 Mar, 2013, w całości zmieniany 1 raz
:
Miałem teraz u nich robić wymianę klocków hamulcowych i płynu :rotfl:
Czego mam się spodziewać :niepewny: ?? ?

poli
[Usunięty]
:
andrzej608 napisał/a:
Miałem teraz u nich robić wymianę klocków hamulcowych i płynu :rotfl:
Czego mam się spodziewać :niepewny: ?? ?

Ja u nich wymieniałem tarczę z przodu, klocki z przodu i z tyłu, płyn i po prostu zostało to zrobione, bez żadnych niedociągnięć.
Robili przy moim GSie jeszcze kilka innych rzeczy i złego słowa nie mogę powiedzieć.

:
Ja z dotychczasowej współpracy też jestem zadowolony, lecz skoro pojawił sie nowy wątek to postanowiłem zapytać co to za historia z tymi hamulcami.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.