WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Wyważanie opon
Autor Wiadomość
lukasz86 


Model GSa: GS 500E
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 45
Skąd: PMI
  Wysłany: Nie 20 Maj, 2012   Wyważanie opon

Witam
Gdzie w Gorzowie można wyważyć oponę od motocykla?
 
 
Borek 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 29
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 849
Skąd: Nidzica/Warszawa
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

A czy wyważenie opony od motocykla w zwykłym wulkanizacyjnym to jakiś problem? Z tego co wiem to nie.
_________________

 
 
 
lomax 



Model GSa: Brak moto
Wiek: 36
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 271
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Generalnie tak, bo do dynamicznego wyważenia koła od motocykla potrzebna jest specjalna nakładka na maszynę do wyważania. W moim mieście okazało się, że tylko jeden warsztat ma taką a mechanik powiedział mi, że i tak to jest kwestia w zasadzie prestiżu, bo praktycznie z niej nie korzystają (brak klientów). Oczywiście jak dzwoniłem pytać, to na hasło "czy wyważacie państwo koła od motocykla" 3/4 mechaników stwierdziło że "a po co?" a jedna pani nawet powiedziała, że jak najbardziej wyważają, tylko cyt.: ta nasza maszyna to nie jest taka bardzo dokładna :D Także trzeba się dobrze rozeznać przed wizytą w warsztacie.
 
 
lukasz86 


Model GSa: GS 500E
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 45
Skąd: PMI
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Do wyważania opon motocyklowych jest potrzebna inna wyważarka niż do opon samochodowych. W Gorzowie znalazłem na ul. Myśliborska 66, Elear Sp. z o.o.,

temat do zamknięcia.
Sam zadałem pytanie i sam na nie odpowiedziałem :wstyd:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.