ZAUFANY SERWIS
Odpowiedz do tematu

Kriszok
[Usunięty]
: ZAUFANY SERWIS
witam wszystkich
Mam małe pytanie - pewnie temat się już przewijał jakiś czas temu.
Potrzebuje informacji o serwisie w Poznaniu, mam kilka rzeczy do zrobienia przy mojej maszynie, niestety nie mam fizycznie możliwości by sam się nią zająć. Oczywiście nie chciałbym po raz kolejny zawieść się na oferowanych usługach ( poprawiać fachowców, którzy biorą kasę za swoje usługi)
Do zrobienia min. wymiana napędu, klocki hamulcowe, regulacja zaworów i standardowo gaźniki - regulacja i czyszczenie.
Za wszelki propozycję i opinię będę wdzięczny - pewnie macie kogoś godnego polecenia.
z góry dzięki

:
Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Piotras_5, jak wrócisz z Majowki to ja poproszę:)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
Efka
[Usunięty]
:
Piotras_5 napisał/a:
Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)


i ja poproszę :)

:
To ja bym też poprosił :oczami:

GS 500E Five Stars
GSX-R 600 K2
mikkasd123
[Usunięty]
:
Piotras_5 napisał/a:
Tzn. nie wiem czy chcesz oficjalny serwis, ale ja mam kolesia, który mi robił GSa, robi Bandziora i wszystko super chodzi. U tegoż samego pana robiła serwis Marzena i nie powiedziała złego słowa. No i jakoś bardzo drogo nie jest :)
Nie ma problemu mogę polecić z czystym sumieniem i jak chcesz na PW mogę dać nr tel.

Pozdro ;)



i ja rowniezbym ten numer poprosil[ale facet bedzie mial roboty heheheh] pozdrawiam

[ Dodano: Nie 27 Maj, 2012 ]
i ja rowniez ten numer albo adres jego [ ale facet bedzie mial roboty hehehehe]

maR0
[Usunięty]
:
Też bym potrzebował takiego kontaktu ;)
Skąd jest ten mechanior?

BaCa
[Usunięty]
:
Siema Piotras_5 jakbym mógł prosić o kontakt do Twojego mechanika, bo się trochę porobiło złych rzeczy w moto i trza zrobić żeby sprawnie śmigać :)
Pozdro 5!

:
Ogolnie polecamy http://forum.gs500.pl/pro...ewprofile&u=102 z forum. Bedzie Pan zadowolony :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
BaCa, oddaj do Grzesia jak Danny napisał

:
yaszczi napisał/a:
BaCa, oddaj do Grzesia jak Danny napisał


+1, również robiłem u Grzesia i można bez problemu polecić. ;)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
BaCa
[Usunięty]
:
Dzięki chłopaki, juz się skontaktowałem z Grzesiem, teraz tylko podstawić maszynke musze :)
Pozdro!

BaCa
[Usunięty]
:
A więc za waszą radą oddałem moto do Grzesia(sezrg) - robota pierwsza klasa, więc zrobimy małą reklamę :)
Wykonane czynności wraz z kosztami:
-Scynchronizacja plus czyszczenie gaźników - 120zł
-Regulacja luzu zaworowego - 100zł
-Regulacje sprzęgła, wymiana oleju, filtra, płynu hamulcowego była gratisowa, plus koszty części (co konkretnie ile kosztowało nie pamietam bo paragon w garazu został, ale zapewniam że nie było drogo)
Ogólnie z wykonanych czynności jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, jak macie coś do zrobienia w waszym moto to śmiało oddawać można do Grzesia.
Pozdro 5!

sebasq
[Usunięty]
:
Podpinam się do wcześniejszej wypowiedzi;

Też niedawno miałem okazję robić u niego kilka rzeczy z moto i również jestem zadowolony! Nie powiem dokładnie co ile kosztowało, bo nie pamiętam, ale nie było drogo :) Też dokładnie opisana cena części, konkretnych usług itd. Niedługo będę musiał znowu się wybrać żeby dokończyć kwestię.

W każdym razie polecam :)

karolina77
[Usunięty]
:
poprosze o nr na prv

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.