Serwis i sprzedaz czesci motocyklowych w Gdansku
Odpowiedz do tematu

MEGI
[Usunięty]
: Serwis i sprzedaż części motocyklowych w Gdańsku
Witam serdecznie Forumowiczów :D
Chciałabym serdecznie polecić serwis motocyklowy SUPERMOTO M.P. w Gdańsku, to dla osób z pomorskiego a dla reszty zapraszamy do kupna opon, części, akcesoriów, płynów i olejów motocyklowych, przystępne ceny, promocje z okazji wiosny :D towar wysyłany od ręki, macie pytania piszcie biuro@supermotomp.pl lub hi-men@wp.pl, zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony www.supermotomp.pl nie jest jeszcze 'w pełni rozwinięta' ale jesteśmy na dobrej drodze :)

pozdrawiam wszystkich serdecznie
MEGI :)

:
czyszczenie gaznikow 245 zl :szok:

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
grzesiu
[Usunięty]
:
Ale ceny to macie, ho ho :przestraszony:

:
Niezłe ceny!!! :przestraszony:

vitucky
[Usunięty]
:
wymiana i wyważanie opony 60zl to tyle w UK nie placilem po przeliczeniu :]

:
60 zlotych to kosztuje pakiet 4 kol w servisie oponiarskim z pompowaniem kol azotem myciem i workami...
ceny macie na europejskie pensje

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
Special
[Usunięty]
:
ceny kosmos co do kol to koles w Straszynie zaklada opone za 10 i wywyza tez za 10 jak ktos chce nemiar to na pw prosze:)

kruk
[Usunięty]
:
Ten serwis jest jakieś 500 metrów od mojego domu, ale patrząc na te ceny, to raczej będzie mi tam bardzo daleko.

grzesiu
[Usunięty]
:
kruk napisał/a:
Ten serwis jest jakieś 500 metrów od mojego domu, ale patrząc na te ceny, to raczej będzie mi tam bardzo daleko.


Hehe, jestem ciekaw ilu klientow maja i czy taniej w 3miejskich serwisach nie jest :cool:

g.dariusz
[Usunięty]
:
Witam jak by kto pytał to mam namiary do kolesa,
solidny i duzo nie bierze, warsztat ma w gdyni cisowej
pozdro daro :hyhy:

kura
[Usunięty]
:
Special napisał/a:
ceny kosmos co do kol to koles w Straszynie zaklada opone za 10 i wywyza tez za 10 jak ktos chce nemiar to na pw prosze:)


Mógł bys mi podesłać namiary do tego kolesia? Pozdro

g.dariusz
[Usunięty]
:
Gosciu spoko 601846192 Maciek niemusisz sie powoływac na nikogo zadzwon i powiedz ze dostałes od znajomego fon, pozdro daro :)

kura
[Usunięty]
:
g.dariusz napisał/a:
Gosciu spoko 601846192 Maciek niemusisz sie powoływac na nikogo zadzwon i powiedz ze dostałes od znajomego fon, pozdro daro :)


Pół godziny temu dzwoniłem do tego mechanika a numer dostałem od kolesia z Karwin :-) Dzięki za pomoc. Poza tym jak mi padła suzi jakis typ przechodził co sie ponoć zna i mówił ze może to byc coś tam pod deklem z prawej strony i żebym sie nie martwił... miejmy nadzieje ze umie przepowiadać przyszłośc i wszystko bedzie git

sowa.ps
[Usunięty]
:
Witam wszystkich forumowiczów z 3masta, szukam informacji o stelażach oraz płytach i kufrach do GS-a może ktoś jest w temacie albo nawet chciałby odsprzedać. Najlepiej kupił bym komplet bo kompletnie nie mam o tym pojęcia a widzę że tu normalni ludzie piszą nie to co w sklepach (ceny kosmos) Pozdrawiam i dzięki za każdą podpowiedź.

Special
[Usunięty]
:
nie ten dzial i post

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.