Chromowanie...
Odpowiedz do tematu

kikon18
[Usunięty]
:
nom własnie wczoraj dałem szwagrowi do chromowania troszke rzeczy, i przez siorke sie dowiedziałęm że dobrze wyszły tylko dzwignia zmiany biegów, chamulca, i coś tam jeszcze a pozostałęm bede musiał własnie czymś pomalowac ale czym to dopiwiem sie pewnie jutro jak przyjdzie :d , bo że tamte rzeczy to nie czysta stal i jakoś chrom nie chciał łapać :/ jak coś bede wiecej wiedział to napisze :) Na gołą stal, a w przydaku rzeczy które były chromowane to na zmatowiony chrom :) aa tylko okulary zegarów zostawiłem z farba bo strasznie cieżko shodziła ta farba TAK JAK I RAMY jest kładziona jakąs metoda, mówił mi wczoraj szwagier ale zapomniałem i wtedy ta farba przenika do metalu i strasznie cieżko schodzi :/ no to te okulary zmatowiłem i dałem takie ale chyba tez nie wyszły :/

:
Lakierowane elementy było wytrawic Scansolem a potem przelecieć papierem ściernym i wtedy chromowac na gołą blache.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
kikon18
[Usunięty]
:
kurde Ty Breżniew jesteś jednak prze fiks, wszystko wiesz... podziwiam Cie :) a skąd ten scansol moge wziąść ??

:
Scansol to srodek do usuwania farby w postaci zelu. do kupienia w sklepach z farbami itp budowlanka.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
zrobiłem sobie taka symulation jak by taki chrom na felgach wygladal... hmm mi sie na pierwszy rzut oka podoba... chociaz nie wiem cyz takie felgi chromuja? bo jak nie to do polerki da to podobny efekt...






co myślicie? PS. Zabrałem się za robie gmoli juz pelna para:) pierwsze rurki powyginane i dopasowane mniej wiecej:) robie takie z 3 mocowaniami jak polecał Breżniew:)

kikon18
[Usunięty]
:
ta symulacja troche nie wyszła, ale napewno by fajnie wygladało, chromować raczej nie chromują tylko polerka, tak mi wsię przynajmniej wydaje, a jak chromują to napewno by drogo wyszło. Malowałeś silnik i rame ??

:
no wlasnie nie dalo sie zmniejszyc jeszcze tego efektu i tak dopasowac zeby to wygladalo jak chrom... ale walic to to mialo byc pogladowe;P

nie malowalem nic jest tak jak po kupnie... troszke klapki silnika sa poocierane niestety:/ poza tym ok:)

Rafał
[Usunięty]
:
witam .. chłopaki napaliłem sie na chrom dekoracyjny albo na nikiell.... chceł wychromowac cała rame wachacz i felgii ...

moze ktos mi poleci jkas dobra firme która by sie tym zajeła.. JA w własnym zakresie moge te zeczy wypiaskowac... Prosze o jak najszybszy kontakt.. jak cos to gg 8998357 dziki z góry... Pozdroo.!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.