pomoc w odnalezieniu sie we Wroclawiu
Odpowiedz do tematu

Bartek_nt
[Usunięty]
: pomoc w odnalezieniu się we Wrocławiu
Witam, wybieram się do Wrocławia w środę 13.04.2010 (ale nie na moto tylko pociągiem).
Czy ktoś mógłby podać kilka wskazówek jak dotrzeć za pośrednictwem najlepiej komunikacji miejskiej z dworca głównego we Wrocławiu na plac Piłsudskiego do hotelu SCANDIC.
I jaki jest szacowany czas przejazdu żebym mógł określić czy zdążę na czas.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
pozdrawiam

Jeżeli moderator uzna, że nie trafiłem z tematyką do odpowiedniego działu to z góry przepraszam, aczkolwiek uznałem, że tu mogę najszybciej znaleźć pomoc

teq83
[Usunięty]
:
Najszybciej będzie metrem. :D A tak na poważnie to to jest jakieś 10- 15 min na piechotę i na pewno to będzie najszybszy sposób. Żeby się tam dostać. Jakbyś się zgubił pytaj się o Arkady Wrocławskie (takie centrum handlowe i jest po 2 stronie ulicy) ale to jest prosta droga więc nie masz gdzie się zgubić. Na stronce hotelu na pewno jest mapka albo wpisz sobie adres w Zumi i sam zobaczysz że jak na pkp się dobrze kamieniem zamachniesz to do Scandica doleci.

Bartek_nt
[Usunięty]
:
No właśnie hmm, nie wiem bo na google mapach plac Piłsudzkiego pokazuje po drugiej stronie rzeki. Przy głównym jest ul. Piłsudskiego ale to chyba jednak nie tu. Wg googli na piechte jest troche ponad godzinę drogi w tamto miejsce. Poszę o weryfikację.

teq83
[Usunięty]
:
http://www.scandichotels....redirected=true
zerknij na mapkę i przesuwaj ją powoli w prawą stronę. Jakieś 800 metrów. Od PKP

Bartek_nt
[Usunięty]
:
Ok to chyba wychodzi, że hotel SCANDIC ma siedzibę zarówno na placu Piłsudzkiego jak i na ul. Piłsudzkiego. Na szczęście ja mam chyba spotkanie w tym przy dworcu. Dzięki za rozwiązanie problemu. pozdrawiam
hotel scandic

Ostatnio zmieniony przez Bartek_nt Pią 09 Kwi, 2010, w całości zmieniany 3 razy
teq83
[Usunięty]
:
Na wszelki wypadek porównaj sobie jeszcze adresy. Żeby nie było ale na 99% to ten obok PKP.
Powodzenia

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.