oponki - gdzie kupic i zamontowac ??
Odpowiedz do tematu

piterdg
[Usunięty]
: oponki - gdzie kupić i zamontować ??
Wie ktoś gdzie na zagłębiu w fajnej cenie kupić oponki nowe lub używane i je zamontować??

Liver Sausage
[Usunięty]
:
Oponki najtaniej się kupuje w neciku :) . Zazwyczaj przesyłeczka jest za darmo, a nawet jeśli nie, to i tak wyjdzie Ci taniej niż w jakimś sklepiku.

st3fan
[Usunięty]
:
A montujesz np. w PitStopie w Sosnowcu. :)

metalbeast
[Usunięty]
:
ja kupiłem swoje w NetCar, przysłali na drugi dzień, tanio i ogólnie bardzo dobrze mnie obsłużyli. Mogę polecić, bo za komplet pirelli sport demon zapłaciłem 666zł z przesyłką.

:
metalbeast napisał/a:
za komplet pirelli sport demon zapłaciłem 666zł z przesyłką.

A powiedz taki uspust dali od ręki czy coś negocjowałeś, bo cennikowo za komplet na ich stronie wychodzi 754 zł

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Kat
[Usunięty]
:
metalbeast napisał/a:
za komplet pirelli sport demon zapłaciłem 666zł z przesyłką.


dobra cena, z pozdrowieniami od Szatana :)

wlewacz
[Usunięty]
:
Ja kupowałem na jesieni w NetCarze to wyszło mnie to dokładnie 624 zł :D
A teraz widzę że ceny podskoczyły :/ więc pewnie ciężko będzie rozmiary do GS-a dostać w dobrych cenach :)

metalbeast
[Usunięty]
:
do
studi napisał/a:
A powiedz taki uspust dali od ręki czy coś negocjowałeś, bo cennikowo za komplet na ich stronie wychodzi 754 zł


Dostałem rabat od samego szatana. :] tej ceny nigdy nie zapomne, nawet mam rachunek :)
Jak kupowałem to tylna stała po 330zł a przednia po 320zł. Przesyłka kurierem 16zł. Może w tym roku coś podrożało.
Pamietam że była jeszcze do wyboru przednia, ale bez homologacji, bo z przeznaczeniem na tor za 250, ale zrezygnowałem z niej.

Wlewacz, ty chyba masz lepsze chody u nich, albo spojrzeli na moje zdjęcie i mi taka cene dali :P

piterdg
[Usunięty]
:
Dzięki za zainteresowanie tematem, jutro dzwonie do Net Car, negocjuje cenę za komplet i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo ceny faktycznie mają atrakcyjne. :D

wlewacz
[Usunięty]
:
Nie no po prostu takie ceny były bez żadnego targowania się ;) , w okolicach bodajże października tamtego roku :)
Przód chyba 280 a tył 340 czy coś takiego :) ale nie sądzę, że jakiś upust dadzą choć próbować warto :)

piterdg
[Usunięty]
:
Oponki zakupione, czekają na montaż, padło na Pirelli sport demon. Polecam sklep ART MOTO http://allegro.pl/sklep/1...n_motocyklowych cena po dogadaniu się 700zł za komplet z przesyłką :D a we wspomnianym w temacie Net Car 808zł :( więc ta stówka to wymiana oleju :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.